MediaPolsatZapowiedzi TV

Premiera serialu “Ricky Zoom” oraz bloku “Bajki na kółkach” w Polsat JimJam

Mały czerwony motor Ricky Zoom i jego najlepsi przyjaciele, Loop, Scootio oraz DJ, pędzą wszystkim z pomocą, przeżywając przy tym masę wspaniałych przygód. Wyścigi po torze czy sztuczki w parku – każdy dzień jest przygodą i okazją do zdobycia nowego doświadczenia. Perypetie Ricky’ego i przyjaciół przyniosą wiele śmiechu, świetnej zabawy, a także dużo cennych lekcji. Jednocześnie z premierą serialu „Ricky Zoom” zaczynamy blok „Bajki na kółkach”, w ramach którego będzie można obejrzeć „Stacyjkowo” i „Rajdek – mała wyścigówka”. Na serię „Ricky Zoom” zapraszamy od 23 sierpnia codziennie o 7:00 i 19:00, a na blok tematyczny od 18:00 tylko w POLSAT JimJam.

 

Bohaterowie serii „Ricky Zoom” mieszkają w Wheelford, odjazdowym miasteczku stworzonym specjalnie z myślą o jednośladach. Mieszkańcy stanowią oddaną sobie społeczność i wspierają Ricky’ego na drodze do kariery pojazdu ratunkowego. Ricky i przyjaciele mogą być pewni, że otrzymają niezbędne wsparcie do codziennej nauki pewnej jazdy na dwóch kółkach, czy to od rodziców, czy od mechanika lub motocykla policyjnego. Pełna akcji i przygód seria pokazuje najmłodszym czym jest prawdziwa przyjaźń, wspierająca społeczność, a także na czym polega samodzielność.

W jednym z odcinków Helen chce zabrać Ricky’ego i Toot do kina. Chwilę przed wyjściem Toot gubi swoją ulubioną piłkę. Nigdzie nie może jej znaleźć, dlatego Ricky i przyjaciele postanawiają nie iść do kina, by w tym czasie pomóc koledze. Gdy poszukiwania kończą się sukcesem, okazuje się, że postanowiono opóźnić rozpoczęcie projekcji filmu – po to, żeby wszyscy bliscy mogli obejrzeć go wspólnie.

Inny odcinek opowiada o tym, jak Ricky zdobywa odznakę za dobry uczynek. Dzięki temu zakłada myjnię dla motorów, jednak nie wszystko idzie po jego myśli. Doświadczony Maxwell, chcąc pomóc młodemu motorowi, daje mu różne rady i wskazówki, ale Ricky ignoruje jego instrukcje. Wszystko prowadzi do tego, że po wyjechaniu motory ślizgają się, przez co ulice Wheelford stają się niebezpieczne. Czy z pomocą przyjaciół Ricky zaradzi tej sytuacji?

Wraz z premierą bajki „Ricky Zoom” startuje blok „Bajki na kółkach”, w ramach którego oprócz przygód małego motoru i jego przyjaciół, widzowie będą mogli obejrzeć inne seriale, których bohaterami także są różne pojazdy. „Stacyjkowo” opowiada o trzech małych lokomotywach. Wilson tryska energią, chętnie się uczy i poznaje świat. Zadaniem Koko jest szybka jazda, a Bruno przewozi ciężkie ładunki. Wspólnie odkrywają, co jest w życiu najważniejsze, poznają siłę przyjaźni i przeżywają wspaniałe przygody. Z kolei „Rajdek – mała wyścigówka” to historia o żywiołowym samochodzie wyścigowym Formuły 1. Jego entuzjazm i bezgraniczna ciekawość często przysparzają mu kłopotów. Dla mechanika Krzycha zawsze jest numerem jeden, a ponadto jego najlepszym przyjacielem. Mimo że Rajdek nie jest zbyt doświadczonym samochodem, wygrał już kilka wyścigów i powoli uczy się, jak zostać prawdziwą gwiazdą Formuły 1.

Na blok „Bajki na kółkach” Polsat JimJam zaprasza od 23 sierpnia. Ścigaj się z nami codziennie od 18:00!

Od 23 sierpnia na serial „Ricky Zoom” codziennie o 07:00 i 19:00, a na blok tematyczny „Bajki na kółkach” codziennie o 18:00 w Polsat JimJam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *