Premiera serii Niemi świadkowie zła w Zoom TV

Sprawców wielu przestępstw na całym świecie udaje się złapać tylko dzięki świadkom, na których nikt nie zwracał uwagi. Dzieci, osoby starsze czy niepełnosprawne to często Niemi świadkowie zła. Premierą tygodnia w Zoom TV będzie trzymająca w napięciu seria dokumentalna, dzięki której znajdziemy się bliżej przestępców i ich ofiar niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 

Filmową premierą tygodnia w Zoom TV będzie film akcji Kontrakt na zabijanie, opowiadający o byłym policjancie, który w poczuciu moralnego obowiązku spróbuje odstawić za kratki zbiegłego więźnia. Gwiazdą filmu jest Morgan Freeman.

PREMIERA ZOOM TV

Niemi świadkowie zła

dokument, Kanada 2005
reż. Ian Clark

Trzymający w napięciu serial dokumentalny pokazujący kulisy najbardziej wstrząsających zbrodni i tajemniczych przestępstw, których sprawcy pozostaliby na wolności, gdyby nie dowody dostarczone policji przez niewidocznych obserwatorów.

To dzięki nim, widzowie staną się naocznymi świadkami łamania prawa. Zobaczą to, co zazwyczaj oglądają tylko śledczy, czyli nagrania z miejsc przestępstw. Znajdą się bliżej ofiar i przestępców niż kiedykolwiek wcześniej.

poniedziałek, 29 lipca / 20:00

sezon 1, odcinki 1-2

PREMIERA ZOOM TV

Kontrakt na zabijanie

akcja, USA, Niemcy 2006
reż. Bruce Beresford
wyst.: Morgan Freeman, John Cusack, Jamie Anderson, Alice Krige

Podczas pieszej wycieczki z synem były policjant natyka się na groźnego przestępcę, który zbiegł w drodze do aresztu. Podejmuje próbę odstawienia więźnia władzom.

sobota, 27 lipca / 20:00

Cała prawda: Sprawa O.J. Simpsona

dokument, USA 2017
prowadzący: Hill Harper (na zdjęciu)
wyst.: Peter Sellers, Herbert Lom, Lesley-Anne Down

Kolejna część fascynującej serii o niewyjaśnionych wydarzeniach i skandalach, którymi żył cały świat. Zabójstwo Gianniego Versace, śmierć Michaela Jacksona czy ostatnie święta George’a Michaela.

W tym odcinku poznamy całą prawdę o głośnej sprawie O.J. Simpsona – znanego amerykańskiego futbolisty, kiedyś ikony i idola młodzieży, który okazał się groźnym przestępcą i skandalistą. (Copyright do zdjęć: Materiały dystrybutora).

czwartek, 1 sierpnia / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *