MediaZapowiedzi TV

Premiera show “Nagie randki” w Zoom TV

Premierą tygodnia w Zoom TV będzie prowokacyjne i kontrowersyjne show Nagie randki, w którym atrakcyjne, młode kobiety i przystojni mężczyźni wybiorą się na spotkanie towarzyskie… nago. Twórcy programu zabiorą uczestników do pięknych, tropikalnych miejsc, gdzie bohaterowie, bez kontaktu z cywilizacją, za to pod czujnym okiem kamer, będą mogli nie tylko lepiej się poznać, ale przede wszystkim zobaczyć…

 

Ponadto Zoom TV zaprasza na kolejne premierowe odcinki przerażającego dokumentu W matni zła, który przedstawia prawdziwe historie zbrodni popełnionych przez ludzi poddanych praniu mózgu.

PREMIERA ZOOM TV

Nagie randki

show randkowe, USA 2014

Show, w którym atrakcyjne kobiety i przystojni mężczyźni wybiorą się na randkę… nago. By uczestnicy programu poznali się jeszcze lepiej, oprócz braku ubrań czeka ich też brak kontaktu z cywilizacją – spotkania towarzyskie odbędą się bowiem na egzotycznej wyspie. Czy niecodzienne okoliczności pomogą odnaleźć bratnią duszę? A może wręcz przeciwnie?

piątek, 31 maja / 20:00 sezon 1, odcinki 1-2

PREMIERA ZOOM TV

W matni zła

dokument, USA, Kanada 2013

Program przedstawia prawdziwe historie wstrząsających zbrodni popełnionych przez ludzi poddanych praniu mózgu. Szokujące opowieści o tym, jak łatwo można paść ofiarą manipulacji ciemnych sił i dopuścić się przerażających czynów. Ten przerażający program jest najlepszym dowodem na to, jak iluzoryczne jest poczucie sprawowania kontroli nad własnym życiem.

poniedziałek, 27 maja / 20:00 sezon 1, odcinki 5-6

PREMIERA ZOOM TV

Skandale Hollywood

dokument, USA 2014

Program, który ujawnia najciemniejszą stronę amerykańskiej fabryki snów – Hollywood. W kolejnych odcinkach poznamy kontrowersyjne życie Kobego Bryanta i Johna Lennona. Kobe Bryant to jeden z najlepszych i najpopularniejszych koszykarzy w historii ligi NBA. Ten przekonany o swojej wyjątkowości mężczyzna żyje na własnych zasadach i zawsze bierze od życia to, co chce. Jego bezwzględność nie pozostawia wyboru – albo się go kocha, albo nienawidzi. Z kolei John Lennon, jeden z Beatlesów, był nie tylko człowiekiem pokoju i miłości, jak sam chciał być postrzegany. Te wartości okazały się mitem, gdy na jaw wyszły historie bardzo trudnego dzieciństwa artysty.

środa, 29 maja / 20:00

sezon 1, odcinki 7-8

odc. 7 – “Kobe Bryant”
odc. 8 – “John Lennon”

PREMIERA ZOOM TV

Bitwa o Ziemię

przygodowy, sci-fi, USA 2000
reż. Roger Christian
wyst: John Travolta, Barry Pepper, Forest Whitaker

Rok 3000. Od wielu lat Ziemią panują przedstawiciele obcej cywilizacji, Psyklopi. Jednak wśród ludzi, którym udało się przetrwać, jest grupa tych, którzy postanawiają wzniecić bunt przeciwko najeźdźcom.

sobota, 25 maja / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *