MediaZapowiedzi TV

Premierowy wrzesień w AXN Black i AXN White

W nadchodzącym miesiącu AXN Black przeniesie widzów do świata fantasy i horroru. 1 września stacja wyemituje Midnight Texas – opowieść o tajemniczym miasteczku w Teksasie, zamieszkałym przez wampiry, wróżki i wilkołaki. Zaraz po nim premiera serialu Z Nation – apokaliptycznej wizji zagłady ludzkości przez wirusa zombie. Na widzów AXN White od 5 września czekają dalsze przygody bohaterów tureckiego serialu Zemsta. 14 września AXN White wyemituje 3. sezon serialu Sposób na morderstwo z Violą Davis w roli nieugiętej prawniczki.

Midnight Texas to serial, który powstał w oparciu o powieści Charlaine Harris (Czysta krew). Manfred Barnardo, namówiony przez tajemniczego mężczyznę, porzuca swoje życie w Dallas i udaje się do na pozór zwyczajnego miasteczka w Teksasie. Jednak w Midnight nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Miasto jest tajemniczym schronieniem dla wampirów, wróżek i czarownic. Razem tworzą niezwykłą rodzinę, która stara się pomagać sobie w trudnych sytuacjach. Miejsce wydaje się idealne dla młodego Manfreda, który jest początkującym medium. W serialu występują: François Arnaud, Dylan Bruce, Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel, Jason Lewis, Peter Mensah, Sarah Ramos i Yul Vázquez. Premiera serialu Midnight Texas w piątek 1 września o godz. 22:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w piątki o godz. 22:05.

Akcja serialu Z Nation rozpoczyna się trzy lata po rozprzestrzenieniu się na Ziemi wirusa zombie, który zamienił niemal całą ludzką populację w potwory. Ostatnią deską ratunku okazuje się Murphy, więzień, który został poddany eksperymentalnej szczepionce. Jako jedyny przeżył i nie przemienił się w zombie. Teraz jego krew zawiera przeciwciała, które mogą uratować ludzkość. Grupa bohaterów decyduje się przetransportować Murphy’ego z Nowego Jorku do Centrum Kontroli Chorób Zakaźnych w Kalifornii. Murphy skrywa jednak sekret, który zagraża całej wyprawie. Premiera serialu Z Nation w piątek 1 września o godz. 23:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w piątki o godz. 23:05.

Yagmur Ozden, bohaterka tureckiego serialu Zemsta, przeprowadza się do bogatej części Stambułu nad brzegiem Bosforu. Skrywa jednak przed sąsiadami wielką tajemnicę. Naprawdę nazywa się Derin Celik, a jej ojciec, Adil, wiele lat temu został skazany za przestępstwo, którego nie popełnił. Derin wychowała się w sierocińcu, przekonana o winie ojca. Jednak w dniu swoich 18-tych urodzin otrzymała jego pamiętnik i odkryła prawdę. Teraz powróciła do miejsca, w którym się urodziła, by odnaleźć osoby, które zdradziły jej ojca. Premiera 2. sezonu serialu Zemsta we wtorek 5 września o godz. 21:05 w AXN White. Kolejne odcinki we wtorki i środy o godz. 21:05.

Sposób na morderstwo to amerykański serial, którego bohaterami są studenci prawa oraz ich genialna profesor od postępowania karnego, Annalise Keating (w tej roli zdobywczyni Oscara, Viola Davis). Uczniowie w ramach zajęć mają rozwiązać najtrudniejsze sprawy kryminalne, które trafiły do firmy pani profesor. Najlepsi z nich będą mogli odbyć staż w kancelarii. W trzecim sezonie serialu Annalise Keating powoła do życia Akademię Prawa, w której studenci będą mieli możliwość poprowadzenia prawdziwej sprawy sądowej, przydzielonej z urzędu. Każda z nich będzie przypadkiem beznadziejnym, a młodzi adepci prawa będą musieli nauczyć się przegrywać nawet pomimo opracowania najlepszej strategii obrony. Nowa formuła zajęć ze studentami nie oznacza jednak dla bohaterów nowego startu – demony przeszłości, skrywane tajemnice i zbrodnie na długo nie dadzą o sobie zapomnieć. 3. sezon serialu Sposób na morderstwo w czwartek 14 września o godz. 22:05 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o 22:05.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *