MediaZapowiedzi TV

Premiery listopada na kanale FOX

Jesień za oknem! Dlatego FOX w listopadzie przygotował gorące serialowe premiery! Najpierw widzowie zawitają do niebezpiecznego świata pracowników służb ratunkowych dzięki drugiemu sezonowi produkcji Ryana Murphy’ego 9-1-1. Kolejna premiera przeniesie nas z Los Angeles do Seattle, ale tematycznie nie odchodzi daleko, bo opowiada o lekarzach ze szpitala Gray Sloan Memorial, którzy powrócą w 15. sezonie Grey’s Anatomy: Chirurdzy. Do tego dochodzą filmowe hity kinowe jak: Green Lantern, Ścigany, Bez twarzy i Genialny Klan!

 

9-1-1, sezon 2
9-1-1, season 2
(18 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: WTOREK  6 LISTOPADA O GODZ. 22:00 (1 odcinek)
Emisja wtorki o godz. 22:00 (1 odcinek)

Ryan Murphy nie zwalnia tempa! Doceniany na świecie producent takich serialowych hitów jak American Horror StoryAmerican Crime StoryKonflikt: Betty i Joan czy Glee powraca z drugim sezonem serialu 9-1-1!

Pierwszy sezon serialu ratowniczego spotkał się ze sporym entuzjazmem. Bazująca na prawdziwych wydarzeniach produkcja okazała się prawdziwym hitem wśród seriali medyczno-ratowniczych. Ryan Murphywraz z Bradem Falchukiem i  Timem Minearem również w tym sezonie nie obniżają poprzeczki i szykują dla swoich widzów prawdziwą bombę! Ponownie będziemy mogli zobaczyć, jak niebezpieczna i pełna wyzwań jest praca policjantów, strażaków i dyspozytorów numeru alarmowego. Twórcy od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje służb ratowniczych i to, jak często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w danej chwili potrzebują.

W pierwszych odcinkach nowego sezonu będziemy świadkami potężnego trzęsienia ziemi w Los Angeles. Athena (Angela Basset) i reszta bohaterów będą musieli poradzić sobie ze zniszczeniami spowodowanymi przez żywioł i pomóc ludziom, którzy ucierpieli z tego powodu.

Ciekawostką jest to, że wszystkie sytuacje przedstawione w serialu inspirowane sa prawdziwymi wydarzeniami, a większość obsady również miała chociaż raz w życiu styczność z numerem alarmowym 9-1-1. Aisha Hinds, wcielająca się w postać Henrietty „Hen” Wilson, zapytana w jednym z wywiadów o to, czy w przeszłości kiedykolwiek bezpośrednio miała do czynienia z numerem 9-1-1, opowiedziała o groźnej sytuacji, która ją dotknęła i która ma duży związek z jej obecnym udziałem w serialu:

Niestety, byłam uczestniczką takiej sytuacji. Co prawda to nie ja dzwoniłam na  9-1-1, ale ktoś zrobił to w moim imieniu. Kiedy miałam szesnaście lat, wracałam do domu ze szkoły. Byłam o kilka metrów od domu, gdy nagle usłyszałam strzały. Myślałam, że ktoś postanowił wcześniej wypróbować fajerwerki na czwartego lipca. Gdy się odwróciłam, zobaczyłam upadającego na chodnik mężczyznę, a za nim grupę mężczyzn, z których jeden trzymał broń. Chciałam uciec do domu, ale nie mi się nie udało. Ostatnią rzeczą, którą pamiętam, to uderzenie głową o chodnik. W tamtym momencie nawet nie zorientowałam się, że zostałam postrzelona. W tej całej sytuacji straciłam nerkę. Kula przebiła moją aortę. Jestem więc bardzo wdzięczna, że tu jestem. I naprawdę muszę przyznać, że 9-1-1 zareagowało wtedy bardzo szybko.

Do niezłomnych ratowników dołączy nowa postać – Jennifer Love Hewitt(Zaklinacz dusz, Lista klientów) wcieli się w rolę Maddie. Młoda kobieta jest siostrą Bucka (Oliver Stark) i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil Maddie będzie musiała zmierzyć się ze sporym kryzysem. Jak sobie poradzi? Wśród nowych postaci pojawi się również strażak Eddie Diaz, w którego wcieli się Ryan Guzman (Słodkie kłamstewka).

Premiera 2. sezonu 9-1-1 już 6 listopada o godz. 22:00 tylko na FOX!

GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY, sezon 15
Grey’s anatomy, season 15
(22 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: ŚRODA 14 LISTOPADA O GODZ. 22:00 (1 odcinek)
Emisja we wtorki o godz. 22:00 (1 odcinek)

Już 15 listopada na ekranach FOX po raz pierwszy w Polsce pojawi się najnowszy uwielbianego serialu medycznego Grey’s Anatomy: Chirurdzy!

Laureat Złotego Globu 2007 dla najlepszego serialu telewizyjnego oraz wielokrotnie nominowany do Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny, Grey’s Anatomy: Chirurdzy i uważany za jeden z najlepszych seriali ostatnich lat powraca z 15. sezonem! W najnowszej odsłonie nadal będziemy obserwować życie Meredith Grey i zespołu towarzyszących jej lekarzy ze szpitala Gray Sloan Memorial w Seattle, którzy na co dzień podejmują trudne decyzje dotyczące życia i śmierci. To nie tylko opowieść o sytuacjach wyłącznie medycznych, ale również o przyjaźni i miłości. Lekarze odkrywają, że ani medycyna, ani codzienne życie nie mogą być zdefiniowane jako czarne albo białe.

W pierwszych odcinkach lekarze Grey Solan Memorial rywalizują o nowe stanowisko. Wszystko za sprawą niedawnego ataku serca dr Bailey, która potrzebuje teraz się odciążyć i tym samym otwiera nabór na stanowisko zastępcy szefa chirurgii. Będziemy świadkami intensywnego wyścigu szczurów lekarzy gotowych poświęcić wiele, by dostać tę posadę. Nagabywanie dr Bailey doprowadzi do wyłonienia nowego zastępcy szefa, co do którego pojawia się wiele wątpliwości…

Grey’s Anatomy: Chirurdzy powróci już 15 listopada o godz. 22:00 tylko na FOX!

CHICAGO FIRE, sezon 1
Chicago Fire, season 1
(22 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 22 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 15:25 (2 odcinki)
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:25 (2 odcinki)

Kolejny serial ratowniczy stworzony przez Michaela Brandta i Dereka Hassa pojawi się na kanale FOX! Akcja serialu skupia się wokół heroicznych strażaków i paramedyków pracujących w Chicagowskiej Straży Pożarnej. Oprócz bohaterskiego nastawienia ratowników, będziemy również świadkami ich codziennego życia i problemów zwykłych ludzi, którymi stają się po służbie.

FILMOWY LISTOPAD NA FOX

ARMAGEDDON
CZWARTEK 1 LISTOPADA O GODZ. 15:05

SHERLOCK HOLMES: GRA CIENI
CZWARTEK 1 LISTOPADA O GODZ. 18:05

GREEN LANTERN
CZWARTEK 1 LISTOPADA O GODZ. 20:40

ŚCIGANY
SOBOTA 3 LISTOPADA O GODZ. 20:10

GENIALNY KLAN
SOBOTA 10 LISTOPADA O GODZ. 20:10

BEZ TWARZY
SOBOTA 17 LISTOPADA O GODZ. 20:10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *