MediaZapowiedzi TV

Premiery sierpna na FOX

Sierpień na kanale FOX to kolejna porcja dobrych seriali oraz popularnych filmowych hitów! Śledź najciekawsze sprawy kryminalne w 5. sezonie serialu Castle oraz w 6. sezonie CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Dodatkowo, prosto z FOX Comedy zawita na FOX 2. sezon serialu Atlanta – wymienianego wśród najlepszych w minionym roku. Kinomani będą mogli rozkoszować się dwiema częściami Kill Bill w reżyserii kultowego Quentina Tarantino, dowiedzieć się, dlaczego szpieg, który nie umiera nigdy, nazywa się Austin Powers, i o co chodzi z tym złotym członkiem? Na dodatek wszystkich wielbicieli parodii filmowych FOX zaprasza na dwudniowy maraton z filmami z serii Straszny film!

 

ATLANTA, sezon 2
Atlanta: Robbin’ Season, season 2
(11 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 13 SIERPNIA O GODZ. 22:00 (2 odcinki)
Emisja poniedziałki od godz. 22:00 (2 odcinki)

Prosto z kanału FOX Comedy na antenę FOX trafia jedna z najlepszych, komediowych produkcji telewizyjnych ostatnich lat – Atlanta! Serial zdobył szereg prestiżowych nagród, w tym: Złoty Glob za najlepszy serial komediowy oraz dla najlepszego aktora w serialu komediowym dla Donalda Glovera, statuetkę Emmy dla Donalda Glovera w kategorii najlepszy aktor w serialu komediowym oraz najlepsza reżyseria serialu komediowego, która również trafiła do jego rąk.

W drugim sezonie widzowie nadal będą śledzić historię kuzynów – Earnesta „Earna” Marksa i Alfreda Milesa – którzy starają się dostać na szczyt lokalnej sceny raperskiej. W tym samym czasie stawiają czoła wielu realnym i absurdalnym problemom czarnoskórej społeczności w mieście.

Ciekawostką jest oficjalny tytuł drugiego sezonu, który brzmi „Atlanta Robbin’ Season”. Odnosi się do okresu przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy w Atlancie znacząco wzrasta przestępczość. Wszystko zostanie pokazane i wytłumaczone już na początku pierwszego odcinka, w którym Earn i Darius składają wizytę „Człowiekowi Aligatorowi”, wujowi tego pierwszego.

Drugi sezon pokazuje widzom, jak to jest żyć w Atlancie. To południe Stanów, które jest superrasistowskim miejscem, ale jednocześnie jest to jedno z najbardziej czarujących miejsc na świecie. Kultura afroamerykańska jest tym przesiąknięta. Kiedy słuchasz muzyki z Atlanty, to wiesz, jak żyją tam ludzie. To życie tam naprawdę istnieje, to miasto tragedii i triumfu – mówił Donald Glover, dodając przy tym, że ważnym elementem drugiej serii będzie temat niesprawiedliwości.

Już teraz producenci myślą o trzecim sezonie! Donald Glover niedawno podzielił się swoimi pierwszymi pomysłami na kolejne odcinki:

Myślę, że Atlanta kryje w sobie również mnóstwo historii, które można opowiedzieć z perspektywy kobiet. Mamy kilka fajnych pomysłów, dzięki którym w sezonie trzecim na ekranie będzie ich więcej. Perspektywa kobiety pochodzącej z Atlanty jest bardzo specyficzna i myślę, że to właśnie będziemy odkrywać w sezonie trzecim – tłumaczył w jednym z wywiadów.

Drugi sezon serialu Atlanta będzie miał premierę w poniedziałek 13 sierpnia o godz. 22:00 tylko na FOX!

NOWE SEZONY NA FOX

CASTLE, sezon 5
Castle, season 5
(24 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: CZWARTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 12:40 (2 odcinki) 
Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 12:40 (2 odcinki)

Richard Castle (Nathan Fillion), popularny autor kryminałów, pomaga detektyw Kate Beckett (Stana Katic) z wydziału zabójstw nowojorskiej policji w ściganiu najgroźniejszych przestępców w mieście.

Dwuodcinkowa premiera 5. sezonu serialu Castle w czwartek 16 sierpnia o godz. 12:40 na kanale FOX!

CSI: KRYMINALNE ZAGADKI NOWEGO JORKU, sezon 6 
CSI: NY, season 6
(23 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: ŚRODA 29 SIERPNIA O GODZ. 19:10 (2 odcinki)
Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 19:10 (2 odcinki)

Serial opowiada o pracy wybitnych ekspertów z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego. Na jego czele stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise), były żołnierz piechoty morskiej, którego żona zginęła w zamachu na World Trade Center. Wraz ze swoimi partnerami z pracy Stellą (Melina Kanakaredes), Dannym (Carmine Giovinazzo), Aiden (Vanessa Ferlito), Donem Flackiem (Eddie Cahill) i Sheldonem (Hill Harper) stawiają czoła najbardziej zagadkowym zbrodniom, jakie mają miejsce w najludniejszym mieście Stanów Zjednoczonych – Nowym Jorku.

Dwuodcinkowa premiera 6. sezonu serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w środę 29 sierpnia o godz. 19:10 na kanale FOX!

FILMOWY SIERPIEŃ NA FOX

KILL BILL
SOBOTA 18 SIERPNIA O GODZ. 21:50
CZWARTEK 23 SIEPRNIA O GODZ.. 21:05KILL BILL 2
SOBOTA 25 SIERPNIA O GODZ. 22:10
CZWARTEK 30 SIERPNIA O GODZ. 21:05

AUSTIN POWERS I ZŁOTY CZŁONEK
NIEDZIELA 12 SIERPNIA O GODZ. 18:10
PONIEDZIAŁEK 13 SIERPNIA O GODZ. 23:05

AUSTIN POWERS 2 – SZPIEG, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY
NIEDZIELA 19 SIERPNIA O GODZ. 18:10
SOBOTA 25 SIERPNIA O GODZ. 20:10

STRASZNY FILM MARATON

ŚRODA 15 SIERPNIA
STRASZNY FILM 1  – GODZ. 21:05
STRASZNY FILM 2 – GODZ. 22:45CZWARTEK 16 SIERPNIA
STRASZNY FILM 3  – GODZ. 21:05
STRASZNY FILM 4 – GODZ. 22:40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *