MediaTVPZapowiedzi TV

Premiery Telewizji Polskiej

W najbliższy weekend w TVP1 i TVP2 ruszają nowe programy jesiennej ramówki Telewizji Polskiej. W piątek, 11 września Dwójka zaprasza na „Anything Goes. Ale Jazda!”, w sobotę, 12 września na show „Ameryka da się lubić” oraz na 11. edycję „The Voice of Poland”. W niedzielę,13 września widzowie Jedynki obejrzą pierwszy odcinek serialu „Ludzie i Bogowie” i początek siódmego sezonu programu „Rolnik szuka żony”.

 

Pierwszy odcinek nowego programu rozrywkowego „Anything Goes. Ale Jazda!” już w najbliższy piątek 11 września o godz. 20:45 w TVP2. Międzynarodowy hit emitowany w 27 krajach na całym świecie, dotarł wreszcie do Polski! Program rozrywkowy „Anything Goes. Ale Jazda!” to format pełen humoru i dobrej energii, w którym gwiazdy śpiewają, tańczą i biorą udział w serii zabawnych konkurencj, pod czujnym okiem obdarzonej temperamentem i ciętym językiem Elżbiety Romanowskiej.

W sobotę, 12 września o godz. 20:00 TVP2 zaprosi widzów na pierwszy odcinek programu „Ameryka da się lubić”, którego gośćmi będą Edyta Górniak i Marcin Gortat. Na muzycznej scenie zaśpiewają m. in.: Golec uOrkiestra, Kasia Moś, Michał Milowicz, a zatańczą Edyta Herbuś i Tomasz Barański. Program poprowadzi Ida Nowakowska-Herndon. Nowy show „Ameryka da się lubić” nawiązuje do kultowego programu „Europa da się lubić”. To dynamiczny, pełen humoru format, w którym uczestnicy oraz zaproszeni goście na nowo odkrywają Amerykę. Gospodynią programu będzie Ida Nowakowska-Herndon, która przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych.

To już 11. edycja ulubionego talent show Polaków „The Voice of Poland”. Tym razem rozpocznie się o nowej godzinie, 21:15 tuż po nowym programie „Ameryka da się lubić”. W nowej edycji „The Voice of Poland” na trenerskich fotelach zasiądą: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Jedenastą edycję programu poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską objadą Polskę wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Macieja Musiała także na etapie Bitew.

W niedzielę 13 września o godz. 20:15, w TVP1 rozpocznie się emisja 13 odcinkowego serialu „Ludzie i bogowie” w reżyserii Bodo Koxa. To porywająca opowieść o ludziach, którym historia kazała zmierzyć się z ciężarem podejmowania decyzji o życiu i śmierci innego człowieka. Serial ukazuje działania oddziału o kryptonimie „Pazur” działającego w czasie II wojny światowej w Warszawie w strukturach kontrwywiadu Komendy Głównej Związku Walki Zbrojnej AK.

Także w niedzielę 13 września o godz. 21:15 rusza 7 edycja programu „Rolnik szuka żony”. W nowym sezonie programu „Rolnik szuka żony”, wymarzonego partnera przy wsparciu prowadzącej, Marty Manowskiej szukać będą: Magdalena – rolniczka z Wielkopolski, Maciej – doktorant rolnictwa z Uniwersytetu Technologicznego-Przyrodniczego, Paweł – podróżnik i hodowca krów szkockich, Dawid – naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej i – najstarszy w tej edycji – Józef, sadownik i pszczelarz z Lubelszczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *