MediaZapowiedzi TV

Premiery w styczniu na FOX i FOX Comedy

Po trudnym 2020 roku mamy nadzieję, że 2021 przyniesie więcej radości i pozwoli nam wrócić do względnej normalności. W tym noworocznym zadumaniu przyda nam się duża dawka rozrywki i dobrego humoru, dlatego FOX i FOX Comedy przygotowały premiery, które dostarczą nam sporo emocji.

 

Dla fanów najpopularniejszego na świecie serialu o medykach stacja FOX przygotowała premierę najnowszego sezonu „Grey’s anatomy”! W FOX zobaczymy również, do czego zdolne są zdradzone żony w serialu „Dlaczego kobiety zabijają”. W styczniu nie zabraknie również filmów akcji! FOX przygotował maraton filmów „Szybcy i wściekli”, który rozpocznie się już 1 stycznia.

W FOX Comedy czeka na nas premierowy serial szpiegowsko-komediowy „Asy wywiadu”, w którym w główną rolę wciela się znany z „Przyjaciół” David Schwimmer! Specjalnie na piątki FOX Comedy przygotowało filmy z niezastąpionym Rowanem Atkinsonem, które dostarczą dawki śmiechu na nadchodzące weekendy.

STYCZEŃ W FOX

Grey’s anatomy, sezon 17

Grey’s Anatomy 17
(16 odcinków po 60 min)

PREMIERA: ŚRODA 13 STYCZNIA O GODZINIE 21:05 (2 odcinki)

Kolejne emisje serialu w środy o godzinie 22:00

„Grey’s anatomy” to najbardziej rozpoznawalny serial medyczny na świecie. Od lat śledzimy losy medyków z Seattle, którzy codziennie zmagają się z różnymi chorobami i ludzkim nieszczęściem. W nadchodzącym siedemnastym sezonie zobaczymy, jak zespół ze szpitala klinicznego zmierzy się ze światową pandemią koronawirusa, która dotknie również naszych bohaterów. Walka o ludzkie życie będzie zacięta, a fakt, że nie ma lekarstwa ani szczepionki na wirusa sprawia, że lekarze nie widzą światełka w tunelu. Meredith Grey (Ellen Pompeo), która przewodzi pracownikom na pierwszej linii frontu medycznego, staje się coraz bardziej sfrustrowana, ponieważ jej pacjenci nadal umierają mimo jej ciężkich starań. Przepracowana i wykończona mdleje na szpitalnym parkingu, gdzie w wizji widzi siebie na plaży, lecz nie jest tam sama. Z daleka macha do niej jej zmarły mąż Derek (Patrick Dempsey)!

Meredith trafia na oddział, gdzie zostaje zdiagnozowana – ma koronawirusa. Wysoka gorączka sprawia, że Meredith traci przytomność i znowu spotka Dereka na plaży. Wirus, z którym do tej pory walczyła u innych, dopadł też ją i wygląda na to, że jej życie może być zagrożone.

W tym sezonie “Grey’s anatomy” występują Ellen Pompeo jako Meredith Grey, Chandra Wilson jako Miranda Bailey, James Pickens Jr. jako Richard Webber, Kevin McKidd jako Owen Hunt, Kim Raver jako Teddy Altman, Jesse Williams jako Jackson Avery oraz Patrick Dempsey jako Derek Shepherd.

O tym, czy Meredith uda się wyjść z choroby, dowiemy się w siedemnastym sezonie “Grey’s anatomy”, którego premiera już 13 stycznia o godzinie 21:05 tylko w FOX!

Dlaczego kobiety zabijają, sezon 1

Why women kill 1
(10 odcinków po 60 min)

PREMIERA: CZWARTEK 28 STYCZNIA O GODZINIE 21:05 (2 odcinki)

Żyjąca w latach 60. Beth Ann Stanton (Ginnifer Goodwin) jest szczęśliwą gospodynią domową. Wszystko się zmienia, gdy przypadkiem dowiaduje się, że jej mąż zdradza ją z April, kelnerką w pobliskim bistro. W latach 80. Simone Grove (Lucy Liu) odkrywa, że jej trzeci mąż jest gejem i ma romans z dużo młodszym od siebie mężczyzną. W 2019 Taylor Harding (Kirby Howell-Baptiste) wraz z mężem żyją w otwartym związku, który sprawdza się do momentu, gdy Taylor zaprasza do domu swoją kochankę. Okazuje się bowiem, że nie tylko ona wdała się z nią w romans. Niewierność partnerów nie jest jedyną rzeczą, która łączy trzy kobiety. Beth Ann, Simone i Taylor mieszkały w tym samym domu i wszystkie trzy popełniły zbrodnie.

W serialu zobaczymy między innymi Lucy Liu jako Simone, Ginnifer Goodwin jako Beth Ann, Kirby Howell-Baptiste jako Taylor, Alexandrę Daddario jako Jade, Sadie Calvano jako April, Jacka Davenporta jako Karla, Reida Scotta jako Eliego oraz Sama Jaegera jako Roberta.

O tym, dlaczego kobiety zabijają, dowiemy się w FOX już w czwartek 28 stycznia o godzinie 21:05.

SZYBKI I WŚCIEKŁY MARATON FILMOWY

Noworoczny maraton pełen wyścigów i szybkich samochodów nadjeżdża w FOX już 1 stycznia o godzinie 20:00. Przez trzy dni w FOX emocje będą sięgały zenitu!

Za szybcy, za wściekli
1 STYCZNIA O GODZINIE 20:00

Szybcy i wściekli: Tokio Drift
2 STYCZNIA O GODZINIE 20:00

Szybcy i wściekli 6
3 STYCZNIA O GODZINIE 20:00

STYCZEŃ W FOX COMEDY

Asy wywiadu

Intelligence
(6 odcinków po 30 min)

PREMIERA: SOBOTA 9 STYCZNIA O GODZINIE 20:25 (2 odcinki)

Kolejne odcinki w każdą sobotę o godzinie 20:25

Dla fanów komedii szpiegowskich FOX Comedy przygotował nowy serial z Davidem Schwimmerem w roli w agenta specjalnego! Pracujący dla Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA Jerry zostaje wysłany do Wielkiej Brytanii, by pomóc w walce z cyberprzestępczością. Arogancki Amerykanin nie jest jednak dobrze odbierany przez nowych współpracowników. Za wyjątkiem Josepha (Nick Mohammed), analityka komputerowego, który jest zafascynowany Jerrym. Razem ze swoim nowym kompanem Jerry próbuje odnaleźć cyberterrorystę, wprowadzając nieco chaosu do skostniałej brytyjskiej instytucji.

W serialu występują David Schwimmer jako Jerry Bernstein, Nick Mohammed jako Joseph Harries, Jane Stanness jako Mary, Sylvestra Le Touzel jako Christine Cranfield oraz Oliver Birch jako Quentin O’Higgins.

O tym, jak Jerry poradzi sobie w nowym otoczeniu, dowiemy się w FOX Comedy już 9 stycznia o godzinie 20:25.

Komediowe piątki z Rowanem Atkinsonem

W piątkowe wieczory w FOX Comedy rozśmieszać nas będzie niezastąpiony Rowan Atkinson. Kultowe komedie z jego udziałem będziemy mogli oglądać w styczniowe piątki o godzinie 22:00 w FOX Comedy!

Johnny English
15 STYCZNIA O GODZINIE 22:00

Johnny English Reaktywacja
22 STYCZNIA O GODZINIE 22:00

Wakacje Jasia Fasoli
29 STYCZNIA O GODZINIE 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *