Premiery września na kanałach FOX i FOX Comedy

Początek roku szkolnego i powrót do codziennych obowiązków po urlopie mogą być przytłaczające, dlatego stacje FOX i FOX Comedy przygotowały nowe seriale, które zapewnią wszystkim tak potrzebne we wrześniu chwile relaksu. Fanom tajemnic i kryminalnych dochodzeń FOX pokaże premierę serialu Diabły. Dla tych, którzy preferują odrobinę weselsze klimaty FOX Comedy przygotował premiery seriali Miszmasz oraz Genialne dzieciaki.

 

Miszmasz

Mixed-ish
(23 odcinki po 30 min)

PREMIERA: NIEDZIELA 6 WRZEŚNIA O GODZINIE 11:50 (2 odcinki)

Miszmasz to serial komediowy opowiadający losy nietypowej rodziny Johnsonów, którego główną bohaterką jest Rainbow Johnson, córka Paul’a i Alicji. Początek lat 80., Rainbow dorasta w hipisowskiej komunie, z daleka od cywilizacji. Po likwidacji komuny przez policję rodzice Rainbow postanawiają, że cała rodzina przeprowadzi się na przedmieścia i zacznie nowe życie. Nowa rzeczywistość to nie jedyny problem, z którym musi zmierzyć się Rainbow. Ponieważ jej tata Paul jest biały, a jej mama Alicia jest czarna, Rainbow i jej rodzeństwo zmagają się z dopasowaniem wśród rówieśników w szkole, którzy z powodu innego koloru skóry nie do końca ich akceptują. Zetknięcie z zewnętrznym światem jest szokiem dla dzieci, ale również dla ich rodziców, którzy sami muszą uporać się z nowym stylem życia i przeciwnościami, które na nich czekają. Jak Rainbow i jej rodzeństwo poradzą sobie z kryzysem tożsamości i nowymi realiami?

Miszmasz jest prequelem serialu Czarno to widzę, który opowiada dalsze losy dorosłej Rainbow.

Twórcami Miszmaszu są Kenya Barris, Peter Saji oraz Tracee Ellis Ross. W serialu zagrali Arica Himmel jako Rainbow, Tika Sumpter jako Alicia, Mark-Paul Gosselaar jako Paul, Gary Cole jako dziadek Rainbow, Christina Anthony jako ciocia Denise, Mykal-Michelle Harris jako siostra Rainbow Santamonica oraz Ethan William Childress jako brat Rainbow Johan.

O tym, co przydarzy się Rainbow i jej rodzinie dowiemy się już 6 września o 11:50 w FOX Comedy!

Genialne dzieciaki

Outmatched
(10 odcinków po 30 min)

PREMIERA: SOBOTA 12 WRZEŚNIA O GODZINIE 15:55 (2 odcinki)

Jak wychować trójkę Genialnych dzieciaków, gdy samemu ledwo co skończyło się liceum? Cay i Mike to rodzice czwórki dzieci, z czego trójka najstarszych z nich to certyfikowani geniusze. Najstarszy z rodzeństwa, 16-letni Brian jest geniuszem matematycznym, który zdaje sobie sprawę, że jest mądrzejszy od swoich rodziców, co przyprawia im sporo kłopotów wychowawczych. Jego 15-letnia siostra Nicole jest poliglotką, która z łatwością potrafi zmanipulować rodziców, by dostać to, co chce. Najmłodszym geniuszem jest 10-letni Marc, uzdolniony muzycznie introwertyk, który chce zostać nowym Beethovenem. Jedynym nieprzejawiającym geniuszu dzieckiem jest ośmioletnia Leila i tylko ją rodzice są w stanie zrozumieć. Cay i Mike średnio radzą sobie z chaosem, który opanował ich dom i gdy potrzebują chwili oddechu od wymagających geniuszy, chowają się w piwnicy, by nie dać się zwariować. Czy uda im się znaleźć wspólny język z genialnymi dziećmi i poukładać chaotyczne życie?

W serialu Genialne dzieciaki występują Jason Biggs jako Mike, Maggie Lawson jako Cay, Ashley Boettcher jako Nicole, Connor Kalopsis jako Brian, Jack Stanton jako Marc oraz Oakley Bull jako Leila.

O tym, jak trudno jest wychowywać trójkę geniuszy dowiemy się w sobotę 12 września o 15:55 w FOX Comedy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *