PreZero Grand Prix siatkarzy 2022 na sportowych antenach Polsatu

Czas na trzecią edycję rozgrywek PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Drużyny z PlusLigi będą rywalizować na piasku od czwartku do niedzieli.

 

Szesnaście drużyn męskich powalczy o triumf w kolejnej edycji PreZero Grand Prix PLS. Rywalizacja odbywać się będzie na boiskach w kompleksie sportowym KS Wanda przy ulicy Bulwarowej 39 w Krakowie. Początek turnieju zaplanowano na czwartek 11 sierpnia, medalistów poznamy w niedzielę 14 sierpnia.

Terminarz i plan transmisji meczów PreZero Grand Prix PLS 2022:

Czwartek, 11 sierpnia:

[1] Cuprum Lubin – Projekt Warszawa  godz. 9:00, transmisja – Polsat Sport

[2] Trefl Royal Seafood Gdańsk – LUK Lublin  godz. 10:15, transmisja – Polsat Sport

[3] Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów  godz. 11:30, transmisja – Polsat Sport

[4] GKS Katowice – Cerrad Enea Czarni Radom  godz. 12:45, transmisja – Polsat Sport

[5] Indykpol AZS Olsztyn – Aluron CMC Warta Zawiercie  godz. 14:00, transmisja – Polsat Sport

[6] BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów  godz. 15:15, transmisja – Polsat Sport

[7] Grupa AZOTY ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Barkom Kazhany Lwów  godz. 16:30, transmisja – Polsat Sport

[8] Jastrzębski Węgiel – Stal Nysa  godz. 17:45, transmisja – Polsat Sport Extra

Piątek, 12 sierpnia:

[9] przegrani Cuprum Lubin/Projekt Warszawa – Trefl Royal Seafood Gdańsk/LUK Lublin  godz. 9:00, transmisja – Polsat Sport

[10] przegrani Ślepsk Malow Suwałki/PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice/Cerrad Enea Czarni Radom  godz. 10:15, transmisja – Polsat Sport

[11] przegrani Indykpol AZS Olsztyn/Aluron CMC Warta – BBTS Bielsko-Biała/Asseco Resovia Rzeszów  godz. 11:30, transmisja – Polsat Sport

[12] przegrani Grupa AZOTY ZAKSA Kędzierzyn Koźle /Barkom Kazhany Lwów – Jastrzębski Węgiel/Stal Nysa  godz. 12:45, transmisja – Polsat Sport

[13] wygrani Cuprum Lubin/Projekt Warszawa – przegrany Trefl Royal Seafood Gdańsk/LUK Lublin  godz. 14:00, transmisja – Polsat Sport

[14] wygrani Ślepsk Malow Suwałki/PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice/Cerrad Enea Czarni Radom  godz. 15:15, transmisja – Polsat Sport

[15] wygrani Indykpol AZS Olsztyn/Aluron CMC Warta – BBTS Bielsko-Biała/Asseco Resovia Rzeszów  godz. 16:30, transmisja – Polsat Sport

[16] wygrani Grupa AZOTY ZAKSA Kędzierzyn Koźle /Barkom Kazhany Lwów – Jastrzębski Węgiel/Stal Nysa  godz. 17:45, transmisja – Polsat Sport News

Sobota, 13 sierpnia

[17] wygrani meczu 12 – przegrani meczu 13  godz. 9:00, transmisja – Polsat Sport

[18] wygrani meczu 11 – przegrani meczu 14  godz. 10:15, transmisja – Polsat Sport

[19] wygrani meczu 10 – przegrani meczu 15  godz. 11:30, transmisja – Polsat Sport

[20] wygrani meczu 9 – przegrani meczu 16  godz. 12:45, transmisja – Polsat Sport

[21] wygrani meczu 13 – wygrani meczu 14  godz. 14:00, transmisja – Polsat Sport

[22] wygrani meczu 15 – wygrani meczu 16  godz. 15:15, transmisja – Polsat Sport

[23] wygrani meczu 17 – wygrani meczu 18  godz. 16:30, transmisja – Polsat Sport

[24] wygrani meczu 19 – wygrani meczu 20  godz. 17:45, transmisja – Polsat Sport News

Niedziela, 14 sierpnia

[25] wygrani meczu 23 – przegrani meczu 22  godz. 11:00, transmisja – Polsat Sport

[26] przegrani meczu 21 – wygrani meczu 24  godz. 12:15, transmisja – Polsat Sport News

[27] wygrani meczu 21 – wygrani meczu 25  godz. 13:30, transmisja – Polsat Sport News

[28] wygrani meczu 22 – wygrani meczu 26  godz. 14:45, transmisja – Polsat Sport

[29] przegrani meczu 27 – przegrani meczu 28  godz. 16:00, transmisja – Polsat Sport

[30] wygrani meczu 27 – wygrani meczu 28  godz. 17:15, transmisja – Polsat Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *