Media

Prezes TBN Polska o telewizji przyszłości na krynickim Digital Media Forum – czyli nowe horyzonty w świecie mediów

Digital Media Forum Krynica 2024 (11 i 12 stycznia) to jedno z największych wydarzeń branży medialnej w Polsce, na którym eksperci dzielą się swoją wiedzą, analizują najnowsze trendy i wymieniają doświadczeniami. Gromadzi m.in. profesjonalistów, przedsiębiorców oraz samorządowców, aby wspólnie kształtować przyszłość mediów w Polsce. Program konferencji obejmuje inspirujące prelekcje, panele dyskusyjne oraz warsztaty.

W gronie mówców ponownie wystąpi prezes telewizji TBN Polska oraz domu mediowego Media Vibes – Krzysztof Rompa – z prelekcją na temat zmian na rynku telewizyjnym oraz nowych możliwościach dla samorządów i przedsiębiorców.

– Świat mediów, cyfryzacja, AI oraz FAST formaty dokonują zmian na skalę rewolucji. Przemiany właśnie rozpoczęły swoją obecność w Europie. – tak zapowiada swoje wystąpienie Rompa, kierujący na co dzień polskim oddziałem jednego z czołowych graczy na ogólnoświatowym rynku telewizji.

W obecnych czasach, gdzie media ewoluują w zawrotnym tempie, zrozumienie nowych horyzontów w tej branży jest niezbędne dla jej przetrwania i prosperity. Prezes TBN Polska opowie o aktualnych trendach – m.in. FAST czy Advanced TV. Dowiemy się, dlaczego wciąż warto inwestować w telewizyjne kampanie reklamowe i jak podchodzić do nieustających zmian, jakie zachodzą w światowej branży medialnej. Mówca podzieli się swoim doświadczeniem z perspektywy wieloletniego zarządzania ogólnopolskim kanałem telewizyjnym, powołania domu mediowego Media Vibes oraz tworzenia od podstaw telewizji FAST. Krzysztof Rompa weźmie też udział w panelu i poprowadzi dedykowane warsztaty.

Przedstawiciele mediów są serdecznie zaproszeni do udziału w konferencji Digital Media Forum Krynica 2024, aby współuczestniczyć w tym kluczowym dla branży wydarzeniu.

foto. TBN Polska 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *