Pribram – Slavia Praga na Polsatsport.pl

Po ogromnym europejskim sukcesie Slavia Praga wraca do ligowych realiów, aby wypracować sobie bezpieczną przewagę na czele tabeli FORTUNA:Liga. Zespół ze stolicy wybierze się do Pribram, aby poszukać trzech punktów z jednym z najgorszych zespołów w stawce.

 

Czy piłkarzom Slavii uda się skoncentrować i wrócić myślami do ligowych zmagań? Po wielkim sukcesie w środku tygodnia, gdy Slavia kosztem Sevilli awansowała do ćwierćfinału Ligi Europy (4:3 po dogrywce), nastroje w stolicy Czech są szampańskie. Lider ligi czeskiej w kolejnej fazie LE zagra z faworytem rozgrywek, Chelsea, z kolei w niedzielę może powiększyć przewagę nad drugą Viktorią Pilzno.
Wicelider przegrał w Teplicach, a strata do Slavii może po tej kolejce wynieść aż dziewięć punktów. Warunkiem jest oczywiście zwycięstwo w Pribram.
– Wszyscy dobrze wiemy, co udało nam się osiągnąć w Europie. Spotkanie z Sevillą przejdzie do historii i pięknie jest być jej częścią. Ale teraz, jak po każdej europejskiej przygodzie, musimy odwrócić naszą uwagę na ligę. Nie możemy liczyć na łatwą przeprawę w Pribrampowiedział Vladimir Coufal, asystent menedżera Slavii.
– Naszą główną motywacją jest wygrywać w każdych okolicznościach. Wciąż pozostało wiele spotkań do rozegrania. Niedzielny rywal jest ciężki do rozpracowania, ale my posiadamy swój styl i zamierzamy kontynuować to, co potrafimy najlepiej dodał Jaroslav Kostl.
Transmisja meczu Pribram – Slavia od godz. 17:30 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *