Prima aprilis i żarty z Gumballem

To nie żart – zbliża się premiera nowych odcinków „Niesamowitego świata Gumballa” w Cartoon Network. Już od 1 kwietnia widzowie będą mogli zobaczyć kolejne przygody zwariowanej rodziny Wattersonów, która tym razem zaprosi pod swój dach parę mdlejących kóz.

 

Serial animowany „Niesamowity świat Gumballa” przedstawia ciepłe, zabawne i surrealistyczne spojrzenie na codzienne życie dzieci – w tym przypadku uczniów szkoły w Elmore. Główni bohaterowie kreskówki, Gumball, Darwin i Anais, każdą przeciętną sytuację potrafią zamienić w przygodę, a niepowodzenie w wyzwanie.

Już w kwietniu widzowie poznają sposób Wattersonów na poradzenie sobie z kryzysem finansowym. Kreskówkowa rodzina postanowi wynająć swój dom parze mdlejących kóz i zrealizuje całą serię oryginalnych pomysłów na ugoszczenie tych wyjątkowo strachliwych emerytów. Kiedy indziej Gumball i Darwin wpadną w tarapaty, spędzając zbyt dużo czasu z nowym kolegą – Peterem Pepperoni, który wypowiada się w niezrozumiałym dla nich języku i posiada drugie, nieznane im oblicze.

Dodatkowo od dnia premiery, codziennie o godz. 16:00 na oficjalnym Facebooku Cartoon Network będzie miał miejsce livestream nowych odcinków. Także 1. kwietnia zaangażowani w święto influencerzy przedstawią na YouTubie swoje primaaprilisowe żarty, nawiązujące do kreskówki, która słynie z poczucia humoru.

To jednak nie wszystko w temacie Gumballa! Na rynku dostępna jest już zupełnie nowa aplikacja „Sztuka Unikania” z tym sprytnym bohaterem w roli głównej (do pobrania w sklepach Google Play i App Store). Natomiast na stronie Cartoon Network wkrótce zostanie udostępniona zabawna gra „Dyrektorzy” oraz quiz pt. „Prawdziwe oblicze”.

Nowe odcinki szóstego sezonu „Niesamowitego świata Gumballa” pojawią się już 1 kwietnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w Cartoon Network.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *