Premiera magazynu „Puncher Extra Time” w Polsacie Sport Fight

Najnowszy odcinek „Puncher Extra Time” będzie zdominowany, co oczywiste, przez galę KSW 47. W trakcie programu dowiemy się do kogo powędrują „bonusy” za występ w łódzkiej Atlas Arenie. Będą też tematy pięściarskie.

 

Gala KSW 47 przeszła do historii. Kilka walk na pewno zostanie zapamiętanych na długo. Zwycięstwo Szymona Kołeckiego w bitwie wagi ciężkiej z Mariuszem Pudzianowskim, brutalny nokaut na Damianie Janikowskim, czy absolutna dominacja Phila de Friesa w starciu z Tomaszem Narkunem – to wydarzenia, o których będzie się dyskutować.

A jak KSW 47 wyglądało od kuchni? Co działo się za kulisami gali w łódzkiej Atlas Arenie. Jak reagowali kibice, a jak główni bohaterowie wieczoru. Wreszcie absolutna premiera – to w magazynie „Puncher Extra Time” zostaną ogłoszone bonusy za łódzką galę. Choćby tylko z tych powodów warto zasiąść przed ekranami telewizorów, komputerów czy smartfonów.

Tematów bokserskich oczywiście też nie zabraknie. Gospodarz programu, nasz szalony, bokserski reporter Artur Łukaszewski nie byłby sobą, gdyby nie ruszył „w Polskę” w poszukiwaniu pięściarskich tematów.

Na jego szlaku znalazły się m.in. mistrzostwa Polski juniorów w boksie, które odbyły się w Koninie. Czy Łukaszewski znalazł tam następców Gołoty i Adamka?

W programie porozmawiamy też z bohaterami najbliższej bokserskiej gali Tymex Boxing w Dzierżoniowie – Michałem Leśniakiem oraz Łukaszem Wierzbickim. Gala już w najbliższy piątek, transmisja na antenie Polsatu Sport.

Odwiedzimy także Damiana Jonaka, który ostro przygotowuje się do gali „Ostatni taniec” w katowickim Spodku, którą zaplanowano na 6 kwietnia. Dla niego to będzie szczególny występ. W końcu Śląsk to jego teren, a górnicy to niemal jego bracia, zwłaszcza ci zrzeszeni w „Solidarności”.

No i jak zwykle nasza bokserska „truskawa na torcie” czyli felieton Janusza Pindery. Kogo lub co tym razem weźmie na tapetę „papież polskiego boksu”, jak mówią o nim niektórzy koledzy po fachu? Przekonacie się o tym oglądając program.

Premiera najnowszego odcinka „Puncher Extra Time” w poniedziałek o godz. 20. Jednocześnie na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *