Internet & Gry - ReklamaMediaTVN Discovery Polska

Program „Azja Express. Domówka” od 6 września na player.pl

Już 6 września, player.pl udostępni nową własną produkcję. Program „Azja Express. Domówka” to jedyna okazja, żeby „Azję Express” obejrzeć oczami uczestników!

Bohaterowie pierwszej i drugiej edycji  uwielbianego przez widzów TVN programu „Azja Express” będą spotykać się co tydzień, żeby wspólnie oglądać premierowe odcinki nowego sezonu i na gorąco komentować to, co dzieje się na ekranie. W pierwszym odcinku gospodarzem będzie Joanna Przetakiewicz, która zaprosi do siebie Dorotę Gardias, Martę Wierzbicką, Michała Piróga, Łukasza Jakóbika i Staszka Karpiel Bułeckę. Kamery zarejestrują ich spontaniczne reakcje na wspólnie oglądany premierowy odcinek, pierwsze wrażenia i niefiltrowane emocje; uczestnicy podzielą się wspomnieniami i porównają wyzwania obu sezonów. Wszystko w luźnej, domowej atmosferze wśród ludzi, którzy przeżyli te same przygody i zdążyli się przy tym dobrze poznać, a jeszcze bardziej polubić. Wiadomo przecież, że nikt tak nie zrozumie jednego uczestnika „Azji Express”, jak kolega czy koleżanka z programu.

„Azja Express. Domówka” to wieczór pełen wrażeń szczególnie dla gwiazd drugiej edycji, które po raz pierwszy będą miały okazję zobaczyć swoje zmagania z perspektywy kamer. Sprawdzimy, co ich rozbawi, co zaskoczy, a co wzruszy; przekonamy się też, jakie były kulisy przygód oglądanych na ekranach telewizorów i – co więcej – player.pl pokaże je swoim użytkownikom. Nowy program bowiem, to również nieemitowane nigdzie indziej fragmenty wyścigu.

Odcinki „Azja Express. Domówka” będą trafiały na Player.pl w każdą środę o 23.00 tuż po emisji premierowych odcinków „Azja Express” na antenie TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *