Platforma Canal+/ Canal+ PolskaPolecane

Programy Playboy TV będą dostępne w języku polskim

Playboy TV Europe z dumą wprowadza na rynek swoją polską wersję. Po raz pierwszy programy z mitycznego kanału będą nadawane w języku polskim. Synonim seksu i luksusowego stylu życia – Playboy TV dostępny jest dla abonentów Platformy Canal+ na pozycji 209.

 

 

 

 

Po raz pierwszy w historii, programy nadawane na kanale Playboy TV Europe dostępne będą po polsku.

Telewizja Playboy TV Europe , dystrybuowana jest w 30 krajach, dociera do ponad 7 milionów subskrybentów na ponad 150 platformach. Playboy TV Europe oferuje najlepsze treści Playboya oraz specjalnie wyprodukowane dla tej telewizji europejskie programy z najbardziej seksownymi gwiazdami mediów społecznościowych.

Są to między innymi:

ONE DAY WITH (12 odc. x 30 min) –

Dzięki tej serii poznacie kulisy życia nowych modelek Playboy TV Europe! Od porannej rutyny po sesje zdjęciowe, śledzimy ich codzienne życie. Nasze gwiazdy korzystają w pełni z życia – cieszą się chwilą w jacuzzi, ćwiczą z prywatnym trenerem, relaksują się pod prysznicem…

THROUGH THEIR EYES (12 odc. x 30min)

Sztuka może przybierać różne formy. Playboy TV Europe ma zaszczyt przedstawić europejskich reżyserów prawdziwych artystów w swoim fachu. Są młodzi, utalentowani, z własną wizją tego czym jest sztuka. Odkryjcie ich kreatywność i zobaczcie czym jest piękna sztuka!

LIFE AND DREAM – (8 odc. x 10 – 20min)

Udaj się w ekscytującą podróż ze znanym fotografem Aleksandrem Tikhomirovem. Od Berlina po Honolulu, artysta wraz ze swoimi seksownymi przyjaciółkami zabierze Was do najpiękniejszych miejsc na ziemi. Skoki spadochronowe, surfing, jazda na nartach wodnych… żyjcie jak w marzeniach!

 

 

Nadawca kanału PLAYBOY TV jest MARC DORCEL nadaje kanały dla dorosłych DORCEL TV, DORCEL XXX i zapewnia bogatą bibliotekę VOD z filmami dla dorosłych.

Za dystrybucję produktów z grupy MARC DORCEL w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Grecji i na Cyprze odpowiada firma IDEA VENTURES.

Stacja dostępna jest na Platformie Canal+, w sieciach TOYA, MULTIMEDIA, INEA oraz u wielu innych operatorów.

Playboy TV to po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1982 roku, Playboy TV jest dostępny w ponad 60 krajach na całym świecie.

Playboy TV oferuje widzom różnorodne gatunki, w tym seriale erotyczne, reality show, międzynarodowe dzienniki podróży i zakulisowe spojrzenia w świat Playboya, a wszystko to w zabawnym i zmysłowym tonie.

Jeden komentarz do “Programy Playboy TV będą dostępne w języku polskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *