Programy TVP 1 i TVP2 będą zapowiadać spikerzy

Sprawdzona i ulubiona przez widzów telewizji formuła oprawy, polegająca na prezentacji kolejnych pozycji programowych na żywo przez doświadczonych spikerów, wraca do Telewizji Polskiej. W roli spikerów będą występować gwiazdy TVP, m.in. Grzegorz Miśtal, Sylwia Dekiert, i inni.
 

 
– Przyszłość telewizji polega na żywym kontakcie z widzempowiedział prezes TVP Jacek Kurski. – Obecność spikera pozwala nawiązać ten kontakt. To nowoczesna forma, stosowana w minimalnym zakresie. Anonimowy lektor czy scrolle to formuły obce, pozbawione czynnika ludzkiego podkreślił Jacek Kurski.
W roli spikerów Telewizji Polskiej zobaczymy Grzegorza Miśtala, Agatę Konarską, Annę Popek i Sylwię Dekiert. Nadawanie programu w nowej formule rozpoczęło się od zapowiedzi kolejnych pozycji programowych po zakończeniu seriali „Barwy szczęścia” i „M jak Miłość” na antenie TVP2. Już wkrótce spikerów live zobaczymy również w Jedynce, po emisji popularnych programów, np. wydarzeń sportowych. Kilka sekund po emisji popularnych pozycji spikerzy będę informować i zapraszać widzów na kolejne programy na głównych antenach TVP.
– Ta kultowa formuła miała rzesze fanów i wielkie gwiazdydodał Prezes TVP. Mamy nadzieję, że jej powrót w nowej odsłonie z ulubionymi twarzami widzów TVP przyniesie widzom satysfakcję i radość.
Największymi gwiazdami-spikerami w historii Telewizji Polskiej byli m.in. Bogumiła Wander, Krystyna Loska, Jolanta Fajkowska. Telewizja Polska zrezygnowała z zapowiedzi programów przez spikerów 10 lat temu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *