Wielkanocna oferta Stopklatki TV

Nagradzane komedie oraz widowiskowe kino przygodowe. W Wielkanoc Stopklatka TV zaprasza m.in. na oscarowy hit z Jackiem Nicholsonem „Lepiej być nie może”, efektowny film z Jackiem Chanem i Adrienem Brodym „Wojna imperiów”, zabawną komedię z udziałem Kathleen Turner i Michaela Douglasa „Wojna państwa Rose”, a także dwie części kultowych „Pogromców duchów”.
 

 
Z okazji zbliżających się świąt Stopklatka TV przygotowała specjalną ofertę filmową. Wielkanocny maraton rozpocznie się już w piątek. Stacja zaprezentuje głośny thriller „Ludzie honoru”, w którym zagrały gwiazdy Hollywood – Jack Nicholson Tom Cruise oraz Demi Moore. Dwoje prawników amerykańskiej marynarki wojennej prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa jednego z żołnierzy. W trakcie przesłuchań okazuje się, że w wojsku obowiązuje niepisany kodeks, a wśród żołnierzy zmowa milczenia.
Jackiego Chana, Johna Cusacka oraz zdobywcę Oscara Adriena Brody’ego zobaczyć będzie można natomiast w efektownym filmie akcji „Wojna imperiów”. To historia specjalnej jednostki, której zadaniem jest obrona Jedwabnego Szlaku – najważniejszej drogi łączącej Chiny i Europę. Obraz powstał w 2015 roku i na jego zrealizowanie wydano 65 milionów dolarów. Jest to rekordowa suma w historii chińskiej kinematografii.
Nagradzana komedia „Lepiej być nie może” z mistrzowską rolą Jacka Nicholsona pojawi się na antenie Stopklatki TV w Niedzielę Wielkanocną. Nicholson zagrał w niej cierpiącego na nerwicę natręctw, gburowatego pisarza Melvina. Kiedy mężczyzna zostaje zmuszony do opieki nad psem sąsiada, a zaraz potem poznaje kelnerkę Carol, jego podejście do życia zmienia się diametralnie. Melvin przechodzi wewnętrzną przemianę. Film otrzymał trzy Złote Globy oraz dwa Oscary – dla najlepszych ról pierwszoplanowych.
Na poniedziałkowy wieczór stacja zaplanowała z kolei komedię sensacyjną „Wojna państwa Rose”. To słodko-gorzka historia pewnego małżeństwa z wieloletnim stażem. Barbara i Oliver są szczęśliwą parą. Wszystko zmienia się, gdy kobieta uświadamia sobie, że życie bez męża może być zdecydowanie bardziej interesujące. Małżonkowie podejmują w końcu decyzję o rozwodzie. Walcząc o swoje, nie przebierają w środkach. Konflikt przeradza się w prawdziwą wojnę! W główne role wcielili się Kathleen Turner oraz Michael Douglas, a Danny Devito, który jest zarazem reżyserem filmu, zagrał prawnika prowadzącego ich sprawę rozwodową.
Sporą dawkę dobrego humoru zapewnią widzom dwie części kultowych „Pogromców duchów”. Niezapomniane komedie opowiadają o tropicielach zjawisk paranormalnych, których zadaniem jest uratowanie mieszkańców Nowego Jorku przed inwazją duchów. Produkcje zdobyły ogromną popularność na całym świecie i przyniosły sławę takim gwiazdom jak Bill Murray i Dan Aykroyd.
Kiedy oglądać:
„Ludzie honoru” – 30 marca, piątek godz. 20:00
„Wojna imperiów” – 31 marca, sobota godz. 20:00
„Pogromcy duchów” – 1 kwietnia, niedziela godz. 17:50
„Lepiej być nie może” – 1 kwietnia, niedziela godz. 20:00
„Pogromcy duchów II” – 2 kwietnia, poniedziałek godz. 17:50
„Wojna państwa Rose” – 2 kwietnia, poniedziałek godz. 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *