Propozycje Platformy Canal+ na niedzielę 28 czerwca

Propozycje programowe kanałów Platformy Canal+ na niedzielę 28 czerwca 2020 roku.

 

CANAL+ PREMIUM

 

Królowa kier

dramat, Dania, Szwecja, 2019
reżyseria: May el-Toukhy
obsada: Trine Dyrholm, Gustav Lindh, Magnus Krepper

To królowa rozdaje karty. Dramat o kobiecie w średnim wieku, która uwodzi młodego pasierba.

Anne to kobieta dojrzała i stateczna, prawniczka, walcząca w sądzie o sprawiedliwość dla ofiar molestowania seksualnego. Pewnego razu niespodziewanie sprzeniewierza się swoim pryncypiom – uwodzi dorastającego pasierba, który przeprowadza się pod jej dach. Film z pogranicza dramatu i thrillera, odznaczający się zarazem formalnym chłodem i erotyczną śmiałością.

PREMIERA: CANAL+ PREMIUM, niedziela, 28 czerwca, godz. 21:00

 

CANAL+ FILM

 

CANAL+ FILM W AKCJI: Sicario 2: Soldado

Kryminał, USA, Meksyk, 2018
reżyser: Stefano Sollima
obsada: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner, Catherine Keener, Matthew Modine

Matt i Alejandro wracają na amerykańsko-meksykańską granicę, aby dopaść narkotykowe kartele, które przemycają terrorystów do Stanów Zjednoczonych.

Wojna narkotykowa na pograniczu Stanów i Meksyku trwa w najlepsze. Kartele narkotykowe przemycają przez granicę już nie tylko dragi, ale też broń oraz terrorystów. Aby zwalczyć tę nielegalną przestępczość, Pentagon wydaje zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z baronami narkotykowymi. Matt i Alejandro zdają sobie sprawę, że te metody mogą spowodować tylko jeszcze większą katastrofę.

EMISJA: CANAL+ FILM, niedziela, 28 czerwca o godz. 20:00

 

CANAL+ FAMILY

  

Wilk w owczej skórze 2

animacja, Rosja, 2019

reżyseria: Vladimir Nikolaev

Czy wilki mogą żyć w zgodzie z owcami? Odpowiedź na to odwieczne pytanie znajdziecie w mądrym i zabawnym filmie animowanym.

Wilk imieniem Szary, niegdyś w ramach nauczki zmieniony w barana, teraz jest dumnym przywódcą wioski, gdzie jego drapieżni pobratymcy żyją w zgodzie z owcami. Niestety, ich małą utopię próbuje zniszczyć wataha, która preferuje tradycyjne – to znaczy: bezlitosne i krwawe – stosunki w świecie natury. Rosyjski film animowany w służbie dobrej zabawy i powszechnej tolerancji.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 28 czerwca, godz. 18:30

 

CANAL+ SERIALE

 

Wyznanie

Serial kryminalny, Wielka Brytania, 2019
reżyser: Paul Andrew Williams
obsada: Martin Freeman,  Siobhan Finneran, Imelda Staunton

Trzymający w napięciu dramat ze światową obsadą, w tym z Martinem Freemanem i Imeldą Staunton, koncentruje się na prowokującej do myślenia historii kryminalnej śledczego, który chce postawić mordercę przed sądem. Nie przebiera w metodach by tego dokonać.

W 2011 roku, po nocy spędzonej z przyjaciółmi, 22-letnia Sian O’Callaghan znika. Po tym jak zmartwiony chłopak Sian zgłasza zaginięcie, detektyw Steve Flucher rozpoczyna układać kolejność jej ostatnich ruchów. Wierzy, że dziewczyna nadal żyje i jest przetrzymywana wbrew woli. Flucher inicjuje pilną operacją poszukiwań na wielką skalę. Dzięki żmudnej pracy policji, mężczyzna i jego zespół odkrywają zdjęcia z kamer przemysłowych, które dostarczają istotnych wskazówek w śledztwie. Wyścig z czasem prowadzi do konfrontacji z podejrzanym taksówkarzem Christopherem Halliwellem. Od tej pory śledztwo przyjmuje niespodziewany kierunek. Detektyw musi wybierać między policyjnym protokołem, a niekonwencjonalnymi metodami śledztwa, które rozwiążą zagadkę zaginięcia.

EMISJA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 28 czerwca, godz. 17:40, odc. 4. – 6.

 

CANAL+ DOKUMENT

 

Papillon. Motylek

Przygodowy, Czechy, Hiszpania, USA, 2017

reżyser: Michael Noer

obsada: Charlie Hunnam, Rami Malek

Henri Charriere został niesłusznie oskarżony o morderstwo. W więzieniu zaprzyjaźnia się z milionerem Louisem Degą i wspólnie planują ucieczkę, pomimo tego, że nikomu wcześniej nie udało się stamtąd uciec.

Henri „Papillon” Charrière wiedzie życie drobnego paryskiego złodziejaszka, pełne przygód i niebezpieczeństw. Jednak wszystko się zmienia kiedy zostaje niesłusznie oskarżony i skazany na dożywocie za morderstwo, którego nigdy nie popełnił. Teraz zrobi wszystko, aby odzyskać utraconą wolność i wrócić do swojej kobiety. Zaprzyjaźnia się z osadzonym fałszerzem milionerem Louisem Degą i wspólnie planują ucieczkę z Diabelskiej Wyspy – więzienia owianego złą sławą w Gujanie Francuskiej. Dużo skazanych próbowało się już stamtąd wyrwać, jednak nikomu się to dotąd nie udało. Czy będą pierwszymi, którzy uciekną z tej strasznej kolonii karnej?

EMISJA: CANAL+ DOKUMENT, niedziela, 28 czerwca, godz. 20:00

 

ALE KINO+

 

Gun

kryminał, USA, 2010

reżyseria: Jessy Terrero
obsada: 50 Cent, Val Kilmer, AnnaLynne McCord

50 Cent jako charyzmatyczny diler broni, którego na celownik bierze policja z Detroit.

Upadłe Detroit. Tu strzelaniny są na porządku dziennym. Jednak po kolejnej drastycznej wymianie ognia w jednym z nocnych klubów policja mówi w końcu „dość”. Funkcjonariusze zaginają parol na miejscowego króla handlarzy bronią. W postać owego zuchwałego przestępcy wciela się Curtis James Jackson III, czyli popularny raper 50 Cent.

PREMIERA: ALE KINO+, niedziela, 28 czerwca, godz. 20:10

 

KUCHNIA+

 

Na islandzkiej farmie

Seria dokumentalna, Dania, 2017, 32 x 30 min.

Młody szef kuchni, Árni Ólafur, przenosi się z Nowego Jorku na Islandię. Kupuje farmę i rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w swoim życiu. Czy to będzie sielanka?

Coraz więcej mieszkańców miast marzy o wyprowadzce na wieś. Niewielu jednak decyduje się na zmianę tak radykalną jak Árni Ólafur. Młody kucharz zostawia tętniący życiem Nowy Jork, by zamieszkać na Islandii, na odludnej farmie. Nie zna się na rolnictwie, ale chce uprawiać warzywa i hodować zwierzęta. Ciężko pracuje i… świetnie gotuje, w przerwach między pracą na roli a poznawaniem okolicy.

PREMIERA: KUCHNIA+, niedziela, 28 czerwca, godz. 18:45, odc. 31., 32., powtórka dwóch odcinków 29 czerwca o godz. 22:15

 

DOMO+

 

Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2

Seria poradnikowa, Polska, 2020, 12 x 25 min.

Maria Semczyszyn i Wiesiek Skiba pomagają widzom Domo+ w szybkich metamorfozach wnętrz mieszkań i domów.

Drugi sezon programu jest bardzo emocjonujący. Wszyscy bohaterowie rozpoczynają nowy rozdział w życiu i potrzebują zmian we wnętrzach swoich mieszkań. Mogą liczyć na pomoc Marii Semczyszyn i Wieśka Skiby, a także swojej rodziny i przyjaciół. Czasu jest niewiele, a pracy dużo, więc trzeba będzie zakasać rękawy. Efekt końcowy wynagrodzi wszystkie te wysiłki.

PREMIERA: DOMO+, niedziela, 28 czerwca, godz. 16:30, odc. 9., powtórka 2 lipca o godz. 15:30

 

PLANETE+

 

Ostatnia żyrafa

Film dokumentalny, Francja, 2018, 52 min.
Reżyseria: Laurent Frapat

Czy żyrafa, jedno z najbardziej niezwykłych zwierząt i symbol Afryki, zniknie z powierzchni Ziemi?

Kenia, 2040 rok. Powierzchnia rezerwatów zmniejszyła się o połowę na skutek ekspansji rolnictwa. Sawannę opanowali kłusownicy. Umiera ostatnia żyrafa. Od lat było wiadomo, że to majestatyczne zwierzę jest zagrożone wyginięciem. Naukowcy ostrzegali, że jeśli nie podejmiemy konkretnych działań ochronnych, żyrafa nie przetrwa. Czy daliśmy jej szansę? Przyjrzyjmy się pięknu, które możemy utracić.

PREMIERA: PLANETE+, niedziela, 28 czerwca, godz. 22:00, powtórka 5 lipca o godz. 21:00

 

MiniMini+   

 

Enchantimals: Wiosna na urodzajnych wzgórzach

Film animowany, USA, 2020, 45 min.

Enchantimals idą na Urodzajne Wzgórza, aby odwrócić czar i sprowadzić do lasu wiosnę.

W magicznej krainie Enchantimals zima dobiega końca. Mieszkańcy zaczarowanego lasu cieszą się z nadejścia wiosny. Bree rzuca czar na jej powitanie, ale nagle wtrąca się Felicity, która też rzuca swój. Między przyjaciółkami wybucha spór, a w przyrodzie zaczyna się dziać coś dziwnego. Zamiast wiosny do lasu wraca zima! Dziewczyny muszą działać razem, aby przywrócić porządek w naturze.

EMISJA: MINIMINI+, niedziela, 28 czerwca, godz. 11:00

 

teleTOON+

 

Mirette na tropie

Serial animowany, Francja, 2015, 52 x 11

Pierwsza podróżnicza komedia detektywistyczna w teleTOON+!  Odkrywaj świat i rozwiązuj zagadki z małą Mirette.

Mirette to rezolutna dziesięciolatka ze smykałką detektywistyczną. Tajemnicze zniknięcia, podejrzani, pościgi oraz aresztowania to jej pasja. W szukaniu poszlak i dochodzeniu do prawdy pomaga jej wyjątkowy asystent Jean-Pat – leniwy, rudy kot, który uwielbia jeść. Seria „Mirette na tropie” to niepowtarzalny humor oparty na dowcipnych dialogach. Widzowie odkrywają wraz z bohaterami miasta całego świata – od Paryża i Londynu po Nowy York i Kair.

EMISJA: TELETOON+, niedziela, 28 czerwca, godz. 16:35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *