Propozycje Platformy Canal+ na sobotę 27 czerwca

Propozycje programowe kanałów Platformy Canal+ na sobotę 27 czerwca 2020 roku.

 

 

CANAL+ PREMIUM

 

Terminator: Mroczne przeznaczenie

science fiction, Chiny, Hiszpania, Węgry, USA, 2019
reżyseria: Tim Miller
obsada: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis

Pokonać przeznaczenie. Festiwal destrukcji w najnowszej odsłonie widowiskowego cyklu science fiction.

Znowu rozpoczyna się walka o przyszłość. Cel: dziewczyna imieniem Daniella. Zadanie: zlikwidować lub ocalić, zależnie od reprezentowanej strony. Oto kontynuacja serii rozpoczętej klasycznym już „Terminatorem” z 1984 roku. Obok nowych bohaterów pojawiają się tu starzy, ikoniczni znajomi – Sarah Connor, grana przez Lindę Hamilton, oraz T-800, obdarzony posturą i twarzą Arnolda Schwarzeneggera.

PREMIERA: CANAL+ PREMIUM, sobota, 27 czerwca, godz. 21:00, powtórka 30 czerwca o godz. 21:00

 

CANAL+ FILM

 

Mustang

dramat, Francja, Belgia, 2019
reżyseria: Laure de Clermont-Tonnerre
obsada: Matthias Schoenaerts, Jason Mitchell, Bruce Dern

Czy bestia może stać się człowiekiem? Dramat z Matthiasem Schoenaertsem w roli mężczyzny odsiadującego wyrok za brutalną napaść.

Roman odsiaduje wyrok dwunastu lat pozbawienia wolności. Przejawiający tendencje do przemocy, zostaje zaangażowany do specjalnego programu, w ramach którego ma opiekować się dzikim mustangiem. Poskramiając go, uczy się panować nad swoją własną naturą. Oto pozbawiona sentymentalizmu opowieść o wewnętrznej przemianie. W bohatera wciela się utalentowany nieokrzesaniec Matthias Schoenaerts.

EMISJA: CANAL+ PREMIUM, sobota, 27 czerwca, godz. 20:00

 

CANAL+ FAMILY

 

Czego życzy sobie kobieta

komedia romantyczna, USA, 2017

reżyser: Susan Walter

obsada: Sharon Stone, Tony Goldwyn, Famke Janssen, Ellen Burstyn

Życie Senny obraca się wokół projektowania ubrań oraz poszukiwań prawdziwej miłości. Z tym pierwszym radzi sobie świetnie. W życiu prywatnym nie pojawia się jednak żaden mężczyzna, z którym mogłaby spędzić resztę życia. Do czasu…

Jedynymi stałymi w życiu Senny są praca, jej przyjaciele oraz ciągle rosnące długi na karcie kredytowej. Kobieta cały czas szuka tego jedynego, ale nie jest tak łatwo znaleźć osobę, która spełni jej wszystkie wymagania. Nawet pomoc najlepszej przyjaciółki w poznawaniu nowych kandydatów nie przynosi żadnych skutków. Wszystko się zmienia, gdy w dzień swoich urodzin poznaje Adama. Mężczyzna nie jest już młody, tak jak większość jej wybranków, nie jest nawet aktorem, ani gwiazdą rocka. Jednak Senna widzi w nim coś fascynującego. Po zakończonym spotkaniu sądzą, że już nigdy się nie spotkają. Tymczasem życie płata Sennie figla i dokładnie rok później, znów w jej urodziny, wpada na Adama. Czy tym razem wezmą życie za rogi i wykorzystają daną im szansę?

EMISJA: CANAL+ FAMILY, sobota, 27 czerwca, godz. 17:55

 

CANAL+ SERIALE 

 

Polityka

miniserial, Polska, 2019

reżyser: Patryk Vega

obsada: Iwona Bielska, Marcin Bosak, Janusz Chabior, Tadeusz Chudecki, Andrzej Grabowski, Anna Karczmarczyk, Ewa Kasprzyk, Zbigniew Kozłowski, Antoni Królikowski, Daniel Olbrychski, Tomasz Olejnik

Serialowa wersja kinowego hitu Patryka Vegi, tuż po premierze filmu w kinach.

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

EMISJA: CANAL+ SERIALE, sobota, 27 czerwca, godz. 21:10, odc. 1., 2.

 

 

CANAL+ DOKUMENT

 

Tajemnica ojca Pio

film dokumentalny, Hiszpania, 2018
reżyseria: Jose María Zavala

Dokumentalna hagiografia ojca Pio z Pietrelciny – świętego, który przez pięćdziesiąt lat nosił stygmaty.

Ojciec Pio – duchowny z Pietrelciny, włoski kapucyn, święty Kościoła katolickiego. Mistyk i cudotwórca. Stygmatyk, który krwawił przez pięć dekad. Tajemniczy i kontrowersyjny człowiek, będący obiektem licznych ataków ze strony sceptyków. Dokument opowiada o niezwykłym życiu Pio i śledztwach w sprawie jego świętości.

EMISJA: CANAL+ DOKUMENT, sobota, 27 czerwca o godz. 22:15

 

ALE KINO+

 

Norskov 2

serial kryminalny, Dania, 2017
reżyser: Heidi Maria Faisst
obsada: Thomas Levin, Claus Riis Østergaard, Jacob Lohmann

Nordic noir w najlepszym wydaniu. W miasteczku na duńskich peryferiach wciąż trwa zażarta walka o wpływy.

Norskov na Jutlandii. Przedsiębiorca Casper Bondesen trafia na 14 lat do więzienia za handel narkotykami. Biznesu dogląda jego żona, Claudia. Okazuje się, że jej interesy są sprzeczne z planami wciąż wpływowego Martina Kierkegaarda. Konflikt jest nieunikniony. Nikt w Norskov nie będzie mógł pozostać wobec niego obojętnym. Realistyczna produkcja kryminalna w charakterystycznym stylu nordic noir.

PREMIERA: ALE KINO+, sobota, 27 czerwca o godz. 20:10, odc. 5., 6., powtórka 3 lipca o godz. 22:00

 

KUCHNIA+

 

Tom Kerridge – bardzo amerykańska uczta

seria kulinarna, Wlk. Brytania, 2019, 10 x 30 min.

Brytyjski szef kuchni, Tom Kerridge, podróżuje po Stanach Zjednoczonych, by zaprezentować różnorodność tutejszej kuchni.

Kuchnia amerykańska to nie tylko burgery, frytki i smażone kurczaki. Tom Kerridge objeżdża Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu oryginalnych potraw i miejscowych specjałów. Będzie barbecue i ravioli z grzybami na kalifornijskim wybrzeżu oraz noodle w chińskiej dzielnicy Oakland. Na Florydzie Tom spróbuje kuchni tropikalnej, a w Waszyngtonie – trufli i aromatycznych serów.

PREMIERA: KUCHNIA+, sobota, 27 czerwca, godz. 17:00, odc. 3., powtórka 28 czerwca o godz. 10:00

 

DOMO+

 

Wielkie projekty: Australia 5

Seria dokumentalna, Australia,  2014, 10 x 60 min.

Architekt Peter Maddison już po raz piąty zaprezentuje najciekawsze i najbardziej wymagające projekty architektoniczne, realizowane przez prywatnych inwestorów w Australii.

Peter Maddison zabiera widzów na australijskie place budowy i pokazuje, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w stworzenie wymarzonego domu. Ekipa telewizyjna towarzyszy inwestorom w kolejnych etapach prac, będąc świadkiem chwil radości i zwątpienia. W tym sezonie zobaczymy m.in. wodoodporny dom budowany z morskich kontenerów przez człowieka, który utracił dorobek życia w czasie wielkiej powodzi w Queensland.

PREMIERA: DOMO+, sobota, 27 czerwca, godz. 21:00, odc. 10., powtórka 28 czerwca o godz. 15:00

 

PLANETE+

 

Claude Chabrol – reżyser niezależny

Film dokumentalny, Francja, 2018.52 min.

Reżyseria: Cecile Maistre Chabrol

Dokumentalna biografia Claude’a Chabrola, wybitnego francuskiego reżysera, zrealizowana przez jego pasierbicę.

Claude Chabrol był jednym z czołowych twórców Nowej Fali, która zrewolucjonizowała francuskie kino pod koniec lat 50. Zasłynął też jako wolnomyśliciel, lewicowiec, człowiek kochający życie i umiejący z niego czerpać pełnymi garściami. Takim zapamiętali go jego bliscy. Nakręcił 58 bardzo zróżnicowanych stylistycznie filmów, które wiele mówią o nim samym – zmiennym artyście spragnionym nowości.

PREMIERA: PLANETE+, sobota, 27 czerwca, godz. 22:00, powtórka 4 lipca o godz. 20:55

 

MiniMini+   

 

Tomek i przyjaciele – trzy odcinki specjalne

EMISJA: MINIMINI+, sobota, 27 czerwca, od godz. 18:35

 

teleTOON+

 

 

Klub Winx 8

Serial animowany, Włochy, 2018, 26 x 26 min.

Nowe przygody sześciu młodych, utalentowanych czarodziejek. Dziewczyny Winx jednoczą siły, by walczyć ze złem i ratować swój magiczny świat.

Tym razem Bloom, Stella, Muza, Tecna, Aisha i Flora będą musiały stawić czoła złemu czarownikowi, Valtorowi, który chce władać całym magicznym uniwersum. Valtor kradnie światło gwiazd, by zdobyć wielką, nieograniczoną moc. Dorana, królowa najjaśniejszej gwiazdy, Lumenii, wzywa czarodziejki Winx na ratunek. W tej niebezpiecznej misji dziewczyny będzie wspierać Twinkly, wysłanniczka królowej.

EMISJA: TELETOON+, sobota, 27 czerwca, godz. 09:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *