Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi od lipca w TVS (wideo)

„Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi”, czyli dużo jedzenia, dobrej muzyki, humoru i wyjątkowych gości! Emisja już od lipca w soboty o 20:00 na antenie TVS!

 

 

„Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi” to nowość na antenie TVS. Już od lipca w każdą sobotę o 20:00 razem z Mariuszem Kalagą i jego żoną Bogusią oddamy się muzyczno-kulinarnej przygodzie w towarzystwie zaproszonych gości.

 

Telewizja TVS: Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi

Już od lipca będziemy mieli dla Was telewizyjną nowość❗️„Przebojowe smaki Mariusza Kalagi” to program, który łączyć będzie oryginalną muzykę z kulinarnymi przepisami gości Mariusza Kalagi i jego żony Bogusi.⭐️ Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi już od lipca w soboty o 20:00 w TVS#latozTVS #nowość #premiera #MuzyczneSmakiMariuszaKalagiMariusz Kalaga – Muzyczny Koktajl.

Opublikowany przez Telewizja TVS Czwartek, 13 czerwca 2019

 

Muzyka na talerzu?

Pomysł się zrodził już kilka lat temuopowiada Mariusz Kalaga. Zarówno muzyka, jak i kuchnia są moimi ulubionymi zajęciami, które od jakiegoś czasu wykonuję. Lubię dobrze zjeść, co oczywiście widać, haha, a dzięki temu, że moja żona jest mistrzynią kuchni, to wychodzi nam to wspólnie bardzo fajnie. Z kolei muzykę uprawiam od blisko 34 lat, razem z Bogusią od kilku sezonów. W końcu udało nam się te dwa elementy połączyć i stąd wziął się ten pomysł.

Z kamerami w domu gwiazdy…

Pierwsze odcinki programu będą wyjątkowe, bo wprost z domu Mariusza Kalagi i jego żony. Zapytaliśmy prowadzącego, skąd pomysł na taką formułę.

Dlaczego w domu? Żeby się trochę oswoić w trakcie pierwszych odcinków. Żeby się poczuć pewniejtłumaczy Mariusz.

„Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi”, czyli muzyka, kuchnia i wyjątkowi goście

Na pewno będziemy rozmawiać z gośćmi programu o ich upodobaniach kulinarnych zdradza prowadzący programu.Podpytamy, czy gotują sami, jakie lubią kuchnie, które kuchnie świata i regionalne są im najbliższe.

Nowy program TVS to różnorodność nie tylko kulinarna, ale także muzyczna! W każdym odcinku zaserwujemy widzom TVS utwory naszych gości.

Kogo możemy się spodziewać w kuchni Mariusza Kalagi?

Już możemy zdradzić, że pierwszym gościem będzie Gang Marcela mówi prowadzący.Mieliśmy przyjemność współpracować w latach 90-tych, dlatego bardzo cieszę się, że to właśnie oni pojawią się w pierwszym odcinku.

 

 

W kolejnych odcinkach możemy spodziewać się poznać kulinarne tajemnice Andrzeja Rybickiego. A co dalej? Przekonamy się już w lipcu!

Szlagierowo… ale nie tylko!

Fani takich gatunków muzycznych, jak country, blues czy pop mogą spać spokojnie – „Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi” rozszerzą muzyczne spectrum TVS.

„Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi” – od lipca w każdą sobotę o 20:00 w TVS!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *