MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Przedmajówkowe inspiracje kulinarne w nowych odcinkach Zgrilowanych i M jak mięso w Canal+ Kuchnia i Canal+ online

Upragniony długi weekend zbliża się wielkimi krokami. W planach tradycyjny majówkowy grill? Fantastycznie się składa! W nowym sezonie ZGRILLOWANYCH Andrzej Andrzejczak i Jurek Sobieniak wrzucą na ruszt rozmaite mięsa, ryby i warzywa, które zachwycą najbardziej wybrednych gości. Nowe odcinki programu od 30 kwietnia w niedziele o godz. 13:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

 

Burger z suma, kurczak cacciatore, tataki z combra jelenia, kociołek z jagnięciną – choć ta smakowita lista brzmi jak menu wytwornej międzynarodowej restauracji, to dania z grilla przygotowane przez charyzmatycznych prowadzących programu ZGRILLOWANI. Tym razem Andrzej i Jurek również zaserwują porcję pomysłów na niesztampowe dania z rusztu. A wszystko to w zachwycających sceneriach — w górach i nad jeziorem, w otoczeniu śniegu, jak i bujnej zieleni. Bo grill sprawdza się w każdej scenerii.

Dla wszystkich, którym bliższa jest jednak kuchnia ojczysta, w piątym sezonie M JAK MIĘSO Andrzej i Jurek po wielu latach kulinarnych podróży zatrzymują się właśnie na polskim talerzu! Największe szlagiery mięsnej kuchni polskiej panowie zaserwują tradycyjnie lub z nowoczesnym twistem. Już w pierwszym odcinku Jurek zdradził swój przepis na kultowy schabowy, a Andrzej uczcił ziemniaka w oryginalnym przepisie. W międzyczasie zdążyli jeszcze zatańczyć krakowiaka.

Premiera trzeciego sezonu programu ZGRILLOWANI w niedzielę 30 kwietnia o godz. 13:00, nowe odcinki M JAK MIĘSO 5 w niedziele o godz. 12:30 na antenie CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *