Przedpremierowy pokaz serialu Znaki AXN

W poniedziałkowy wieczór, w warszawskim Kinie Czary w restauracji Winosfera, telewizja AXN pokazała dwa pierwsze odcinki swojej najnowszej lokalnej produkcji, serialu Znaki. Na premierze obecni byli twórcy i obsada serialu, m.in. Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Helena Englert, Mirosław Kropielnicki oraz dziennikarze i partnerzy biznesowi AXN. Pokaz uświetnił koncert zespołu „Tulia”, którego utwory usłyszymy w serialu. Premiera Znaków odbędzie się 10 października o godz. 22:00 na kanale AXN.
 

 
Podczas pokazu serialu Znaki goście mieli okazję obejrzeć dwa pierwsze odcinki produkcji i poznać kryminalną intrygę osadzoną w mrocznych i tajemniczych Górach Sowich – pełnych przepięknych widoków, ludycznych historii i tajemnic Trzeciej Rzeszy z czasów II Wojny Światowej. Na imprezie obecna była obsada serialu: Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Englert,  Mariusz Ostrowski, Mirosław Kropielnicki, Andrzej Mastalerz, Piotr Trojan i Magdalena Żak.
Gościem specjalnym pokazu był zespół „Tulia”, znany z pięknych, ludowych aranżacji utworów. W ramach współpracy AXN z „Tulią” w serialu Znaki będzie można usłyszeć utwory z debiutanckiej płyty artystek. W piątek, 28 września, odbędzie się premiera teledysku do autorskiego Wstajemy już, który trafił na ścieżkę dźwiękową produkcji.
Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Scenarzystami Znaków są Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator) i Przemysław Hoffmann (Sprawiedliwi- Wydział kryminalny).
Premiera serialu Znaki w środę 10 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *