„Prześladowana” od 28 kwietnia w Novelas+ (wideo)

Novelas+ zaprasza na nową telenowelę „Prześladowana” (oryg. Los miserables) z dawno niewidzianą na polskich ekranach Aracely Arámbulą w roli głównej. Hitowa produkcja Telemundo już 28 kwietnia zastąpi w ramówce kanału dobiegającą końca „Miłość po grób”.

 

Telewizja Novelas+ zaprasza na nową meksykańską telenowelę „Prześladowana” (oryg. Los miserables”) z Aracely Arámbulą („W niewoli uczuć”) i Erikiem Hayserem („Dopóki starczy życia”) w rolach głównych. Hitowa produkcja Telemundo, która już 28 kwietnia zastąpi „Miłość po grób” jest telewizyjną adaptacją literackiego dzieła „Nędznicy” autorstwa Victora Hugo. W 120 odcinkowej produkcji pełnej miłości i cierpienia zobaczymy również takich aktorów jak Aylín Mujica („Marina”), Gabriel Porras („Dom po sąsiedzku”) i Aarón Díaz („Teresa”), którzy będą mocno uprzykrzać życie głównym bohaterom.

 

 

Telenowela opowiada historię kobiety oskarżonej o zbrodnię, której nie popełniła i prześladowanej przez mężczyznę, którego kocha. Po powrocie do Meksyku ze Stanów Zjednoczonych, gdzie spędziła jedenaście lat w więzieniu, bo zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie, Lucia „Lucha” Duran chce zacząć wszystko od nowa. Nie jest to łatwe, nie może znaleźć pracy, a rodzina odmawia jej wsparcia. Miłość do Roxany, adoptowanej córki, dodaje jej sił.

Pierwszy odcinek telenoweli „Prześladowana” w środę 28 kwietnia o godz. 15:00. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (18:20) w Novelas+

 

źródło: Telenovela.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *