"Przewodnik prawdziwych tropicieli" Adama Wajraka w środę i w czwartek z "Gazetą Wyborczą"

W środę i czwartek, 16 maja i 17 maja br. z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić „Przewodnik prawdziwych tropicieli” przygotowany przez dziennikarza i obrońcę Puszczy Białowieskiej Adama Wajraka. To wyjątkowa propozycja dla czytelników „Gazety Wyborczej”, która pozwoli im poznać ciekawe polskie zwierzęta, a także wyruszyć na ich poszukiwanie.
 

 
W dwuczęściowym przewodniku, składającym się z części Wiosna i Lato opisane są miejsca, w których można spotkać np. łosia, bobra, borsuka czy jeża. Czytelnicy znajdą w wydaniach nie tylko barwne opisy zwierząt i miejsc, ale również praktyczne porady, jak podglądać opisane zwierzęta, by ich nie spłoszyć bądź nie narazić się na ich atak. Cały przewodnik ilustrowany jest pięknymi zdjęciami zrobionymi przez autora.
W części 1. – Wiosna znajdą się następujące tematy: m.in. gdzie szukać bobrów, dlaczego czajki znikają, a także informacje o ropuchach, szpakach i puszczykach, Natomiast część 2. – Lato przedstawia m.in. świstaki, jeże i bociany, a także plażę, czyli prawdziwy tłok w każdej skali.
Cena „Gazety Wyborczej” z każdą częścią „Przewodnika prawdziwych tropicieli” wyniesie 3,99 zł.
Wydanie „Gazety Wyborczej” z „Przewodnikiem prawdziwych tropicieli” wspiera kampania w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne) i w radiu (RMF Classic, Pogoda, Meloradio, Chilli Zet), a także autopromocja. Kreacje przygotował Dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *