“Przewodnik prawdziwych tropicieli” Adama Wajraka w środę i w czwartek z “Gazetą Wyborczą”

W środę i czwartek, 16 maja i 17 maja br. z "Gazetą Wyborczą" będzie można kupić "Przewodnik prawdziwych tropicieli" przygotowany przez dziennikarza i obrońcę Puszczy Białowieskiej Adama Wajraka. To wyjątkowa propozycja dla czytelników "Gazety Wyborczej", która pozwoli im poznać ciekawe polskie zwierzęta, a także wyruszyć na ich poszukiwanie.

 

 

W dwuczęściowym przewodniku, składającym się z części Wiosna i Lato opisane są miejsca, w których można spotkać np. łosia, bobra, borsuka czy jeża. Czytelnicy znajdą w wydaniach nie tylko barwne opisy zwierząt i miejsc, ale również praktyczne porady, jak podglądać opisane zwierzęta, by ich nie spłoszyć bądź nie narazić się na ich atak. Cały przewodnik ilustrowany jest pięknymi zdjęciami zrobionymi przez autora.

W części 1. - Wiosna znajdą się następujące tematy: m.in. gdzie szukać bobrów, dlaczego czajki znikają, a także informacje o ropuchach, szpakach i puszczykach, Natomiast część 2. - Lato przedstawia m.in. świstaki, jeże i bociany, a także plażę, czyli prawdziwy tłok w każdej skali.

Cena "Gazety Wyborczej" z każdą częścią "Przewodnika prawdziwych tropicieli" wyniesie 3,99 zł.

Wydanie "Gazety Wyborczej" z "Przewodnikiem prawdziwych tropicieli" wspiera kampania w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne) i w radiu (RMF Classic, Pogoda, Meloradio, Chilli Zet), a także autopromocja. Kreacje przygotował Dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.