Przygoda Młodych Tytanów w kosmosie – premiera nowych odcinków w Cartoon Network

Nadchodzi premiera kolejnych odcinków piątego sezonu „Młodych Tytanów: Akcja!”. Wyjątkowi superbohaterowie znowu będą dokonywać wielkich czynów. Tym razem stoczą walkę o losy Ziemi w kosmosie. Nowe przygody młodych herosów już od 24 czerwca w Cartoon Network.

 

 

Pięcioro nastoletnich herosów z uniwersum DC Comics nie ma lekkiego życia. Młodzi Tytani muszą bronić zwykłych śmiertelników przed rozmaitymi złoczyńcami i równocześnie zmagać się z problemami typowymi dla wieku dojrzewania. Ponieważ Robin, Gwiazdka, Cyborg, Bestia i Raven bardzo chcą udowodnić wszystkim swoją wartość, nie przegapią żadnej okazji, by spuścić łomot wrogom.

Tym razem po otrzymaniu powiadomienia o galaktycznej zbrodni zabawni współlokatorzy opuszczą swoją bazę, by wyruszyć w niezwykłą podróż w kosmos. Tytani będą musieli powstrzymać Darkseida zanim zrealizuje swoje złowieszcze plany inwazji na Ziemię. Jednak dla jednego z członków ekipy ekscytacja międzyplanetarną przygodą będzie bardzo trudna do opanowania. Dla którego? Widzowie będą mogli się przekonać śledząc losy superbohaterów z Jump City w Cartoon Network!

Premiera nowych odcinków piątego sezonu „Młodzi Tytani: Akcja” już 24 czerwca

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 9:30 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *