„Przygody Rybki MiniMini 2” – nowy sezon już od poniedziałku w MiniMini+

Tej jesieni ulubiona bohaterka małych widzów, Rybka MiniMini, oraz jej przyjaciele – odważny Delfinek Finek i pomocna Ośmiornica Lola – ponownie zabiorą wszystkie brzdące w podróż pełną zabawy!

 

Uczestnicząc w nowych przygodach Rybki MiniMini maluchy dowiedzą się jak współpracować, nauczą się dzielić, a także rozumieć emocje, a przy tym będę się wyśmienicie bawić. Radośni mieszkańcy podwodnego świata poprzez swoje komiczne przygody pokażą jak poradzić sobie nawet w najtrudniejszych chwilach i jak ważną wartością jest przyjaźń. Bo przecież biwak można rozbić wszędzie – wystarczy tylko pracować zespołowo. A kąpiel błotna to świetna zabawa jeśli tylko wiesz co jest potrzebne by wyczyścić nawet największego brudaska.

W każdym odcinku na maluchy czeka mnóstwo figli, śmiechu i zagadek. Podwodny świat często zaskakuje ale ze wszystkim można sobie poradzić gdy ma się wsparcie i pomocną piosenkę. Bo gdy wyczuwasz wyzwanie, kłopotom nie daj się, zrób radosną minkę i baw się dalej!

„Przygody Rybki MiniMini 2”
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 28 WRZEŚNIA
Codziennie o 7:25 i 19:50 na kanale MiniMini+

Ponieważ uwielbiamy bawić naszych widzów, mamy w tym miesiącu jeszcze jedną niespodziankę. MiniMini, Lola i Finek zapraszają do konkursowej zabawy!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić naszą stronę miniminiplus.pl i za pomocą specjalnej aplikacji stworzyć własny, niepowtarzalny obrazek pokazujący przygodę Rybki MiniMini i jej przyjaciół. W tworzeniu dzieła pomogą elementy dostępne w aplikacji takie jak ilustracje przedstawiające podwodne scenerie, rozmaite tła, podobizny bohaterów czy elementy dna morskiego. Dodatkowo można też dodawać napisy i własne rysunki. Na uczestników czeka wspaniała zabawa, a przy tym poznawanie nowych bohaterów wodnego świata bajki „Przygody Rybki MiniMini 2”.

Konkurs będzie trwał od 28 września do 31 października, jury spośród zgłoszonych prac wyłoni aż 100 najciekawszych i najbardziej fantazyjnych obrazków, których autorzy otrzymają w nagrodę pluszowe podobizny swoich ulubieńców – rybki, delfinka i ośmiornicy.
Wyników konkursu należy spodziewać się pod koniec listopada.

MiniMini, Finek i Lola czekają na nowe przygody!

Zapraszamy do wspólnej zabawy i do odwiedzenia naszej strony miniminiplus.pl gdzie dzieci znajdą mnóstwo filmików, gier i zgadywanek ze swoimi ulubionymi bohaterami, a także nowy quiz z zagadkami z bajki „Przygody Rybki MiniMini 2”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *