Przygotowania do królewskiego ślubu z BBC Lifestyle

Brytyjska rodzina królewska fascynuje ludzi na całym świecie. Reprezentuje ona świat i sposób życia, o których większość z nas może tylko marzyć.

Kiedy na królewskim dworze szykuje się ważne wydarzenie, zainteresowanie i entuzjazm wzrastają jeszcze bardziej. Śluby monarchów są właśnie jednym z tych momentów. Wkrótce będziemy świadkami najbardziej wyczekiwanego ślubu w tym roku – oczy całego świata zwrócą się na księcia Harry’ego i amerykańską aktorkę Meghan Markle.

 

 

Po pierwszej randce w ciemno książę Harry zdołał przekonać Meghan, by udała się z nim na krótki biwak do Botswany. Rozpoczął się burzliwy romans, który obserwuje cały świat.

W oczekiwaniu na książęcy ślub, którego transmisję na żywo w języku angielskim widzowie w Polsce będą mogli obejrzeć na BBC World News w sobotę, 19 maja (godz. 11.00-17.00), telewizja BBC Lifestyle pokaże kolekcję programów dokumentalnych, które wprowadzą nas w „królewski” nastrój. Opisane zostaną dotychczasowe ceremonie ślubne członków brytyjskiej monarchii, poznamy także długoletnie tradycje, przestrzegane podczas każdej królewskiej uroczystości ślubnej.


KSIĄŻE HARRY I MEGHAN: ZAKOCHANI DO SZALEŃSTWA Piątek, 11 maja o godz. 21:55

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.