MediaPolecaneZapowiedzi TV

„Przykrywkowcy. Podwójna gra” w Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD

Podwójna tożsamość, tajne raporty, gangsterskie układy i nieustające zagrożenie życia – tak wyglądała rzeczywistość przykrywkowców – tajnych policyjnych agentów rozpracowujących struktury mafii.

 

Już 6 maja o 21:30 tylko w CANAL+ widzowie zobaczą serial dokumentalny „Przykrywkowcy. Podwójna gra”. Jest to pierwsza produkcja pokazująca twarze i pracę prawdziwych policjantów pracujących pod przykryciem. Widzowie po raz pierwszy wejdą tak głęboko w świat operacji specjalnych, poznają nieznane dotychczas fakty i dowiedzą się kto rozbił najgroźniejsze mafie w Polsce.

Reżyserem 8 odcinkowej, oryginalnej produkcji CANAL+ „Przykrywkowcy. Podwójna gra” jest reżyser, scenarzysta i dziennikarz Sylwester Latkowski. Wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i znajomości przekonał policjantów, którzy rozpracowywali najgroźniejsze polskie mafie do ujawnienia swoich tożsamości i opowiedzenia o przeprowadzonych akcjach, które zakończyły się m.in. głośnym zatrzymaniem „Słowika”, „Szkatuły” czy „Krakowiaka”. Nikt do tej pory nie pokazał jeszcze kulis tych spraw.

W serialu dokumentalnym poznajemy prawdziwych przykrywkowców, którzy po raz pierwszy przed kamerą zdecydowali się opowiedzieć o swojej pracy. Aby wejść do świata przestępców i zyskać ich zaufanie, musieli udawać bandytów: handlarzy bronią, narkotykowych hurtowników czy fałszerzy pieniędzy. Wchodząc w szeregi mafii musieli liczyć się z tym, że każdy ich błąd lub jakikolwiek przeciek oznaczał wyrok śmierci. Dzięki ich historiom, widzowie CANAL+ zajrzą do nieznanego wcześniej świata, który poraża bezwzględnością przestępców, a jedynym sposobem, by ich dopaść, jest wcielenie się w rolę gangstera.

Dwa premierowe odcinki serii będą dostępne 6 maja o 21:30 w CANAL+ dla wszystkich abonentów nc+ i wybranych operatorów kablowych w ramach odkodowanego przez cały dzień sygnału.Kolejne odcinki emitowane będą w każdy poniedziałek o 21:30 w CANAL+.

Serial wyprodukowany jest także w technologii 4K i dostępny będzie w tym samym czasie również na kanale CANAL+ 4K Ultra HD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *