Przystanek „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Koszalinie

W niedzielę, 25 lipca o godz. 20:40 widzowie TVP2 obejrzą piąty koncert organizowany w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Na scenie amfiteatru w Koszalinie usłyszymy utwory znanych i lubianych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

 

Na widzów TVP2 i publiczność zgromadzoną w koszalińskim amfiteatrze czeka znakomita muzyka i doskonała zabawa, a wszystko to w klimacie słonecznych wakacji w nadmorskim kurorcie. „Już nie ma dzikich plaż…” – śpiewała Irena Jarocka, w Koszalinie utwór ten usłyszymy w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej.

Nie zabraknie letnich przebojów m.in.: „Lambada nad brzegiem morza” w wykonaniu Zenka Martyniuka„Iść w stronę słońca” w interpretacji Izabeli Trojanowskiej, „Wakacji z blondynką” i „Lata 2000” – Mikołaj Krawczyk.

Utalentowana włoska gwiazda In-Grid zaśpiewa swoje największe przeboje: „Mamma Mia”„Ina tango”„Millord” i „Tu Es Foutu”. Atmosferę dodatkowo podgrzeje przebój „Light me up” w wykonaniu Gromee. Na scenie wystąpi fenomenalna Carla Fernandes – temperamentna wokalistka o polsko-latynoskich korzeniach. W jej wykonaniu usłyszymy najgorętsze światowe przeboje, w tym „Let’s get loud” z repertuaru J.Lo oraz „Dare”, hit oryginalnie wykonywany przez Shakirę.

Fanów disco przebojami „Miłość jak piorun” i „Jesteś szalona” rozgrzeje grupa BoysLong Junior zaśpiewa „Bądź moją królową”Luka Rossi wystąpi z przebojem „A Ty bądź”Zenek Martyniuk wykona „Pragnienie miłości”„Oczarowałaś mnie” oraz słynne „Oczy zielone”. Nie zabraknie także największych szlagierów zespołu „Weekend”.

Całości dopełni widowiskowa, multimedialna scenografia, porywające choreografie i malownicza sceneria koszalińskiego amfiteatru. Kamery „Wakacyjnej Trasy Dwójki” zarejestrują rozmach tego niezwykłego wydarzenia.

Koncert poprowadzi duet Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Na backstage’u z gwiazdami rozmawiać będą Izabella Krzan i Norbi.

Na widzów TVP2 czekają interaktywne konkursy i zabawy. Będzie można pozdrowić bliskich, przysłać zdjęcia lub filmy z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty „Wakacyjnej Trasy Dwójki” odbywać się będą zgodnie z zasadami sanitarnymi.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” w niedzielę, 25 lipca o godz. 20:40 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *