Przywołujemy zimę z Radiem dla Ciebie

Zima zbliża się do Nas wielkimi krokami. Czy wszystko jest już przygotowane? Ciepłe kurtki, szalik, czapka, rękawiczki? Gdyby brakowało Wam sanek, to dobrze się składa, ponieważ Radio Dla Ciebie przygotowało super konkurs! Odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj przepiękne, drewniane sanki. Słuchaj uważnie Radia Dla Ciebie i przywołaj z Nami zimę! Już od poniedziałku 6 listopada.

 

Od poniedziałku 6 listopada, do piątku 1 grudnia, 3 razy dziennie to Wy możecie zgarnąć odlotowe sanki w Radiu Dla Ciebie! Wystarczy, że w trakcie audycji emitowanych od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 14:00 oraz od 15.00 do 17.00, dodzwonicie się do studia i na znak prowadzącego audycję odpowiecie prawidłowo na zadane pytanie.

Więcej niż Warszawa… Radio dla Ciebie to mazowiecka stacja radiowa. Prezentujemy sprawy miasta, dzielnicy, ulicy, historię i aktualne wydarzenia. Informujemy o polityce, kulturze, społeczeństwie, o sprawach kraju i świata. Dzięki naszym korespondentom, jesteśmy zawsze najbliżej lokalnych wydarzeń w regionie.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej rdc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *