„Psychologia miłości. Cały ten seks” – specjalne wydanie „Wysokich Obcasów”

20 rozmów z seksuologami i psychoterapeutami z całego świata na temat miłości, związków oraz seksu znaleźć będzie można w specjalnym numerze „Wysokich Obcasów” – „Psychologia miłości. Cały ten seks”. Magazyn ukaże się na rynku jutro – w czwartek, 21 marca br.

 

 

Granice wolności w związku, poliamoria, seks po menopauzie, związki bezdzietne oraz nowe definicje męskości – wyjątkowe wydanie „Wysokich Obcasów” poświęcone jest różnym aspektom seksualności i uczuciowości. Magazyn został przygotowany z myślą osobach, które – przyglądając się swoim relacjom – zadają sobie pytania takie, jak np.: czy potrafimy ze sobą rozmawiać, jakie role chcemy odgrywać w związku, czy możemy utrzymywać z kontakt ze swoimi byłymi partnerami, co jest dla nas do zaakceptowania w ramach wolności w związku, a co nie.

Na łamach numeru redakcja „Wysokich Obcasów” rozmawia z wybitnymi specjalistami – seksuologami i psychoterapeutami z całego świata, m.in. z Alicją Długołęcką, Izabelą Jąderek, Guyem Winchem i Jonem Fredericksonem.

O swoich doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat miłości opowiadają również m.in. Slavoj Žižek – znany słoweński filozof, socjolog i krytyk kultury oraz Marina Abramović – najsłynniejsza na świecie artystka performance’u, living art i body art. W magazynie „Psychologia miłości. Cały ten seks” czytelnicy znajdą też rozmowę z Pawłem Rabiejem, zastępcą prezydenta Warszawy oraz jego partnerem – dziennikarzem i podróżnikiem Michałem Cessanisem.

Specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” o objętości 124 stron ukaże się na rynku w czwartek, 21 marca br. w cenie 13,99 zł. Wydanie wspiera kampania promocyjna na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania promocyjne przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *