„Rock Radio na gigancie” już 21 marca br.

21 marca br. Rock Radio będzie świętować pierwszy dzień kalendarzowej wiosny i Dzień Wagarowicza. Z tej okazji stacja zaprosi słuchaczy z Warszawy do udziału w akcji „Rock Radio na gigancie”. Popołudniowa audycja rozgłośni będzie nadawana ze studia w pubie Lolek, w którym dodatkowo wieczorem odbędzie się Rock Party.

 

Z okazji Dnia Wagarowicza Rock Radio organizuje akcję „Rock Radio na gigancie” w warszawskim pubie Lolek na Polach Mokotowskich. Od godz. 14:00 do 18:00 program stacji na żywo z tego miejsca poprowadzi Tomasz Miara. Od 18:00 w pubie będzie można wziąć udział w zabawie karaoke, a od 20:00 w Rock Party, czyli imprezie w klimacie klasyki rocka.
Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. 100 pierwszych osób, które dodatkowo zarejestrują się na nie na stronie rockradio.pl, otrzyma zestaw nagród związanych z akcją – w tym specjalną koszulkę „Rock Radio na gigancie”.
Oprócz tego w czwartek, 21 marca br. od 15:00 do 18:00 po Warszawie będzie kursował piętrowy autobus Rock Radia, który zabierze chętnych na imprezę na Pola Mokotowskie. Mapka przejazdu autobusu jest dostępna na rockradio.pl.
Akcję „Rock Radio na gigancie” wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej rockradio.pl, a także na profilu Rock Radia na Facebooku i na stronie wydarzenia na Facebooku.
Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *