DVB-TMediaZapowiedzi TV

Wrzesień w telewizji Puls

We wrześniu TV Puls zaprasza na dwie znakomite filmowe premiery – po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej! W sobotę 15 września widzów porwie hit kina akcji z niezrównanym Jasonem Stathamem – „Mechanik: Konfrontacja”, a w czwartek 20 września – niegrzeczna komedia z Milą Kunis „Złe mamuśki”.
 

„MECHANIK: KONFRONTACJA”

Premiera w telewizji ogólnodostępnej, TV Puls

sobota 15 września, 20:00

piątek 21 września, 22:00

Jason Statham powraca w kontynuacji hitowej serii!

Arthur Bishop (Jason Statham) od zawsze specjalizował się w sprawach, które wymagały niezwykłych umiejętności. Znany jako najlepszy eliminator na świecie, Bishop postanawia jednak zakończyć działalność i ustatkować się u boku ukochanej kobiety. Niestety, musi wrócić do gry, kiedy jego  partnerka zostaje porwana…

„Mechanik: Konfrontacja” to spektakularne sceny akcji, strzelaniny, zapierające dech w piersiach pościgi a także cudowne plenery od plaż Rio po egzotyczną tajską wyspę. Na drugim planie – przepiękna Jessica Alba oraz weteran kina, Tommy Lee Jones.

„ZŁE MAMUŚKI”

Premiera w telewizji ogólnodostępnej, TV Puls

Czwartek 20 września, 22:10

Niedziela 23 września, 20:00

Pełna pozytywnej energii komedia, w której Mila Kunis odkrywa, że najlepsza mama to… szczęśliwa mama!

Wydawałoby się, że Amy Mitchell (Mila Kunis) ma wszystko, co jest potrzebne kobiecie do szczęścia – kochającego męża, wspaniałego synka, dobrą pracę, a po godzinach z radością prowadzi dom. Jednak pod maską pozorów Amy skrywa to, co w ostatnim czasie naprawdę czuje – znużenie i przepracowanie. Pod wpływem przyjaciółek, wyprowadzona z równowagi przez szefa, leniwego męża i marudzące dzieci, porzuca obowiązki i w końcu postanawia zrobić coś tylko dla siebie. Jak zakończy się jej bunt?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *