HIRO wprowadza do swojej oferty serię laptopów z klawiaturą mechaniczną

HIRO, polska marka komputerów i akcesoriów dla graczy, rozszerza swój asortyment o kolejną serię laptopów. W linii HIRO 700 najmocniejsze podzespoły zamknięto w estetycznej, smukłej obudowie wykonanej ze szczotkowanego aluminium, której wyróżnikiem jest klawiatura z mechanicznymi przełącznikami, dla jeszcze większego komfortu pracy i lepszych wrażeń z ulubionych gier.
 

 
Matryca o wielkości 15.6 cala, rozdzielczości Full HD i częstotliwości odświeżania 144 Hz pokryta została matową powłoką, aby zapewnić jak największą wygodę używania sprzętu bez względu na warunki. To wszystko, w połączeniu z baterią zapewniającą 8 godzin działania sprawia, że laptopy z serii 700 są doskonale dopasowane do potrzeb często przemieszczających się, wymagających użytkowników.
Notebooki HIRO 700 działają w oparciu o procesor najnowszej generacji Intel Core i7-8750H z sześcioma rdzeniami, dzięki którym może uzyskać on moc aż do 4.1 GHz. Obraz wyświetlany jest przy wsparciu jednej z najmocniejszych kart graficznych, GeForce GTX 1060 z 6GB pamięci. Dzięki temu laptopy HIRO 700 będą odpowiednie zarówno dla profesjonalnych graczy, którym zależy na odbiorze obrazu najwyższej jakości, jak i wszystkich tych którzy pracują przy zaawansowanym tworzeniu i edycji materiałów graficznych. Aż do 32 GB pamięci RAM DDR4 zapewnia najszybszą możliwą responsywność programów i aplikacji, a zastosowanie dysku SSD – błyskawiczny czas zapisu i odtwarzania plików czy gier. Dodając do tego kinową jakość dźwięku dzięki karcie HD Audio otrzymujemy wielofunkcyjne narzędzie multimedialne.
W serii 700 firma HIRO po raz pierwszy zastosowała w laptopach nowe przełączniki klawiaturowe (odpowiedniki Cherry Blue), dla jeszcze większej wygody pracy i kontroli w grach wideo. Takie rodzaje mechanizmów charakteryzują się niesamowicie długą żywotnością sięgającą dziesiątek milionów kliknięć, dzięki czemu klawiatura wytrzyma długie lata intensywnej eksploatacji. Przełączniki charakteryzują wyczuwalnym momentem aktywacji klawisza, co powoduje, że dobrze się sprawdzą podczas pisania. Specjalne oprogramowanie pozwala na dowolną konfigurację każdego z klawiszy oddzielnie. Wszystko to jest dodatkowo podświetlane paletą kolorów RGB, również kontrolowaną za pomocą tej samej aplikacji.
„Postanowiliśmy po raz kolejny rozszerzyć ofertę naszych laptopów tak, aby każdy znalazł coś dla siebie spośród bogatej gamy sprzętów HIRO”, powiedział Grzegorz Kurek, product manager HIRO. „W serii 700 oprócz tak dobrze znanej wszystkim solidnej konstrukcji, estetyki wykonania i najlepszych osiągów zdecydowaliśmy się dodać coś, czego nie było jeszcze w żadnej dotychczasowej linii naszych notebooków – mechaniczne przełączniki. Jesteśmy przekonani, że wprowadzając ją do naszych laptopów sprostamy oczekiwaniom nie tylko graczy, lecz także tych, którzy cenią sobie komfort pracy na urządzeniach przenośnych.”
Laptop wyposażony jest także we wszystkie niezbędne złącza (USB 3.0, USB 2.0, USB 3.0 Type-C, HDMI, Mini DisplayPort, RJ45, wyjście audio oraz mikrofonowe) a także kamerkę internetową.
Laptopy z serii HIRO 700 można już nabyć za pośrednictwem sklepu NTT, a także sieci partnerskich: yalu.pl, Media Ekspert, a także RTV EURO AGD. Dostępne są one w wielu różnych konfiguracjach sprzętowych. Więcej informacji znaleźć można na stronie https://sklep.ntt.pl/271-laptopy-hiro#/seria-hiro700.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *