MediaZapowiedzi TV

Zagłosuj na najpopularniejszy romantyczny hotel 2018

Od 1 do 22 września publiczność będzie mogła zagłosować na najpopularniejszy romantyczny hotel w drugiej edycji konkursu Romance TV Award. Spośród głosujących osób wyłoniony zostanie zwycięzca, który wygra romantyczny weekend dla dwojga w zwycięskim hotelu. W tym roku oprócz nagrody publiczności, statuetka zostanie przyznana jeszcze w czterech innych kategoriach, a wszystkich laureatów poznamy 20 października podczas uroczystej gali, która odbędzie się w ramach WORLD TRAVEL SHOW 2018.

Druga edycja konkursu – nagrody dla najbardziej romantycznych hoteli w Polsce

Od 20 czerwca znamy już hotele, które zakwalifikowały się do finału drugiej edycji konkursu. Kolejnym etapem jest trwające od 1 do 22 września głosowanie zarówno, jury jak i publiczności. To właśnie widzowie zdecydują, który obiekt zasługuje na miano najpopularniejszego romantycznego hotelu w Polsce. W czterech pozostałych kategoriach głosować będzie jury, na czele z ambasadorką stacji Aleksandrą Woźniak. Hotele, które zakwalifikowały się do finałowego etapu to: Hotel Almond Business & SPA, Hotel Galicja, Hotel Senator, Norweska Dolina, Pałac Cieleśnica, Pałac Pakosław, Pałac Wojanów, SPA Laskowo, Willa Sanssouci-Dauc, Stara Poczta Tychy, Willa Alexander Resort & SPA i Szkockie Ranczo. Uroczystość rozdania nagród Romance TV Award 2018 odbędzie się w Ptak Warsaw Expo podczas targów turystycznych WORLD TRAVEL SHOW, na scenie głównej.
W tym roku partnerami konkursu są WORLD TRAVEL SHOW 2018 – MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE, Wyborcza TV, Inspektor Hotelowy, Silna Marka Hotelu, TVN MEDIA oraz Living Room.

Romance TV Award

Po raz pierwszy konkurs Romance TV Award odbył się w 2017 roku i była to pierwsza nagroda wyróżniająca hotele za ich romantyczny charakter, specjalną ofertę dla dwojga i możliwość spędzenia nastrojowych chwil w urokliwej scenerii. Statuetka została przyznana w trzech kategoriach: nagroda za najbardziej romantyczną ofertę dla par, organizację romantycznych eventów, oraz ta, przyzna przez publiczność, dla najpopularniejszego romantycznego hotelu  w Polsce. Wręczenie nagród miało miejsce podczas uroczystej Gali w restauracji Amber Room w Warszawie.

Wspólnie wybierzmy najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce, który w tym roku zdobędzie wyjątkową statuetkę Romance TV Award!

Głosowanie publiczności w kategorii najpopularniejszy romantyczny hotel odbywać się będzie poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/romance-tv-award-2018.html. Formularz będzie aktywny od 1 do 22 września. Spośród osób biorących udział w głosowaniu jedna osoba, która odda swój głos na wybranych hotel oraz  w sposób najbardziej kreatywny uzasadni swój wybór, wygra romantyczny weekend dla dwojga  w zwycięskim hotelu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *