Zapowiedzi TV

Sławomir zaprasza na „Wielką zabawę TV Puls” w Dolinie Charlotty (wideo)

Sławomir, Cleo, Weekend, Boys, Future Folk, a także ulubione polskie kabarety – tak zapowiada się „Wielka zabawa TV Puls” w Dolinie Charlotty. Impreza odbędzie się w piątek 29 czerwca, a w programie muzyczno-rozrywkowe powitanie lata, czyli najlepsze hity i skecze, które bawią całą Polskę. W roli prowadzących: Kabaret pod Wyrwigroszem i Kabaret Rak w towarzystwie fantastycznej Joanny Bartel. Transmisja od godziny 20:00, tylko w TV Puls!
 

 
Na scenie, oprócz Sławomira, wystąpią uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Cleo, Boys, Weekend i Future Folk. Widzów do tańca porwie Patrycja Runo, która wraz z zespołem zaprezentuje największe hity muzyki cygańskiej m.in. „Ore ore” czy „Oj Mamo, Mamo”.
 

 
Doskonałą zabawę zapewnią także kabarety i artyści-komicy: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi i Antoni Gorgoń Grucha. „Wielka zabawa TV Puls” to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez Polaków utworów. Do wspólnych śpiewów zachęci widzów nieoceniony wodzirej Paweł Gołębski!
Kierownictwo muzyczne: Jarosław Barów, Muzycy i tancerze: Teatr Muza Variete
Dolina Charlotty, w której odbędzie się „Wielka zabawa TV Puls”, położona jest w samym sercu natury nad Jeziorem Zamełowskim, zaledwie kilka kilometrów od bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka. Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty stanowi jedną z największych muzycznych atrakcji na Pomorzu. Jego powierzchnia pomieści 10-tysięczną widownię, a występowały tu takie legendarne gwiazdy jak: Carlos Santana, Alice Cooper i Bonnie Tyler.
Bilety na imprezę do nabycia na stronie: http://tvpuls.pl/bilety
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *