Puchar Świata w narciarstwie alpejskim w Levi w weekend w Eurosporcie 1 i Playerze

W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną dwa slalomy kobiet w Levi. W Finlandii wystąpi jedna reprezentantka Polski – Magdalena Łuczak. Transmisje zawodów w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

 

Puchar Świata w narciarstwie alpejskim rozpoczął się pod koniec października w Soelden, ale udało się tam rozegrać jedynie gigant mężczyzn. Kolejne zawody w Zermatt-Cervinia i Lech/Zuers zostały odwołane, co oznacza, że weekendowe starty w Levi zainaugurują rywalizację kobiet w tym sezonie. W sobotę i niedzielę w Levi odbędą się dwa slalomy. Na liście startowej znalazła się jedna reprezentantka Polski – Magdalena Łuczak. Faworytką rywalizacji w Laponii będzie Petra Vlhova. Słowaczka odniosła w Levi aż pięć zwycięstw, w tym dwa w ubiegłym roku.

Oba slalomy będą transmitowane w Eurosporcie 1 oraz w Eurosporcie Extra w Playerze. W sobotę widzowie usłyszą Marcina Szafrańskiego i Sebastiana Szczęsnego, a niedzielne zawody skomentuje w pojedynkę Marcin Szafrański.

Plan transmisji:

Sobota, 9:45, slalom kobiet, 1. przejazd, Levi, komentarz: Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny

Sobota, 12:45, slalom kobiet, 2. przejazd, Levi, komentarz: Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny

Niedziela, 10:00, slalom kobiet, 1. przejazd, Levi, komentarz: Marcin Szafrański

Niedziela, 13:00, slalom kobiet, 2. przejazd, Levi, komentarz: Marcin Szafrański

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *