Sport w TV

Puncher: Brodnicka i Głowacki poznają rywali na PBN 7

W nadchodzącym Puncherze zostaną ogłoszone nazwiska rywali Ewy Brodnickiej i Krzysztofa Głowackiego na Polsat Boxing Night 7. Mateusz Borek porozmawia także ze swoimi gośćmi między innymi o KSW 39: Colosseum, jak również o ostatniej gali w Poznaniu.
 
Jeszcze tylko dwóch bohaterów gali PBN 7 nie zna swoich rywali. To właśnie Brodnicka i Głowacki. W poniedziałek dowiemy się, z kim się zmierzą 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. “Kleo” będzie gościć w programie, dlatego od razu skomentuje ten wybór.
 
W części poświęconej pięściarstwu, oprócz PBN 7, prowadzący i jego goście, czyli Patryk Szymański oraz Janusz Pindera, porozmawiają o gali w Poznaniu. W walce wieczoru Krzysztof Włodarczyk pokonał niejednogłośnie na punkty Noela Gevora, zyskując status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej. Wcześniej Szymański pokonał jednogłośnie na punkty Rafała Jackiewicza  i zdobył mistrza Polski wagi super półśredniej.
 
W programie nie zabraknie także MMA. Tym bardziej, że już w sobotę na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się gala KSW 39: Colosseum. To wydarzenie z pewnością przejdzie do historii. Karta walk jest pełna największych gwiazd federacji, więc nic dziwnego, że gala cieszy się rekordowym zainteresowaniem. Organizatorzy sprzedali już ponad 50 tysięcy biletów!
Dni do gali z niecierpliwością odliczają rywal Mariusza Pudzianowskiego – Tyberiusz Kowalczyk, współwłaściciel Federacji KSW – Martin Lewandowski oraz trener Damiana Janikowskiego, Łukasza Jurkowskiego i Popka Monstera – Robert Złotkowski. To właśnie podzielą się z widzami swoimi spostrzeżeniami na temat KSW 39: Colosseum.
Prowadzący: Mateusz Borek
Goście: Tyberiusz Kowalczyk, Martin Lewandowski i Robert Złotkowski (MMA), Ewa Brodnicka, Patryk Szymański i Janusz Pindera (boks)
Premiera magazynu Puncher o godzinie 21:30 w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *