Puncher Extra Time na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight

Gala MB Boxing Night w katowickim „Spodku” to bezdyskusyjnie wydarzenie miesiąca w polskim boksie. Nic więc dziwnego, że najnowszy odcinek magazynu „Puncher Extra Time” niemal w całości będzie mu poświęcony. Odwiedzimy m.in bohatera walki wieczoru w Spodku, Roberta Parzęczewskiego.

 

Podczas gali „Ostatni Taniec” zobaczymy w akcji m.in Damiana Jonaka (41-0-1), Mariusza Wacha (33-3-0), Nikodema Jeżewskiego (16-0-1), czy Damiana Wrzesińskiego (16-1-2). W walce wieczoru wystąpi jedno z najgorętszych w ostatnim czasie nazwisk w polskim boksie – Robert Parzęczewski (22-1-0).

„Arab” wyjdzie na ring po raz pierwszy w tym roku, mając zapewne wciąż w pamięci swój niezwykle efektowny triumf nad Dariuszem Sękiem. W grudniu w Radomiu Parzęczewski rozbił go już w drugiej rundzie.

Teraz rywalem 25-letniego pięściarza z Częstochowy będzie Rosjanin Dmitrij Czudinow (21-4-20) – były tymczasowy mistrz świata federacji WBA w kategorii średniej. Parzęczewski na każdym kroku podkreśla, że chce piąć się w górę, że stać go na wielkie walki. 32-letni Rosjanin będzie kolejną poważną przeszkodą do pokonania, kolejnym testem.

Jak „Arab” szykował się do tej walki, czego spodziewa się po Czudinowie, jak chce rozegrać ten pojedynek. O tym wszystkim porozmawia z Parzęczewskim nasz reporter Artur Łukaszewski, który wybrał się z kamerą Polsatu Sport do rodzinnego miasta Roberta – Częstochowy.

Spod Jasnej Góry będziemy też „wypuszczać” kolejne materiały „Punchera”. Zajrzymy do dwóch innych bohaterów „Ostatniego tańca” – Patryka Szymańskiego (19-1-0) oraz Kamila Młodzińskiego (11-2-4). Ten pierwszy zmierzy się Robertem Talarkiem (23-13-4), drugi zaboksuje z Damianem Wrzesińskim (16-1-2).

W części dotyczącej MMA poznamy mistrza zbliżającej się gali Armia Fight Night Patryka Surdyna.

Nie zabraknie też stałego już punktu programu – wideo felietonu Janusza Pindery.

Premiera najnowszego odcinka „Puncher Extra Time” we wtorek o godz. 20.00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *