Puncher Extra Time: O galach Babilon Fight Night 1 i FFF

W poniedziałkowym magazynie sportów walki Puncher Extra Time poświęcimy sporo uwagi zbliżającym się galom Babilon Fight Night 1 i Free Fight Federation. Ponadto wyemitowany zostanie materiał z odsłonięcia pomnika legendarnego trenera Feliksa Stamma.

 

 

Jeśli chodzi o główne, polskie wydarzenie ostatnich dni w świecie sportów walki, to była nim bez wątpienia gala Tymex Boxing Night w Jeleniej Górze. Jedną z najlepszych walk w swojej karierze stoczyła Ewa Brodnicka (16-0, 2 KO), której udało się zdominować techniczne Janeth Perez (24-4,2, 6 KO) i obronić tym samym pas mistrzyni świata WBO. Swoje zrobił też Michał Leśniak (11-1-1, 3 KO), wygrywając z Maximem Churbanovem (8-4-1), mimo faktu, że do ringu wszedł on, jak sam określił, z „rozerwanym kolanem”.

Kolejne istotnie gale w sportowym „rozkładzie jazdy” to Babilon Fight Night 1 oraz Free Fight Federation. Na pierwszej z nich zobaczymy m.in. pojedynek o pas kategorii piórkowej w formule MMA między Danielem Rutkowskim (7-2, 5 KO, 1 SUB) a Damianem Zorczykowskim (6-3, 1 KO, 4 SUB) oraz walkę bokserską Michała Cieślaka (18-0-1NC, 12 KO) z Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO) w wadze junior ciężkiej.

Podczas gali FFF naprzeciw siebie staną z kolei Paweł „Trybson” Trybała (3-3, 3 KO) oraz Marcin Najman (1-3, 1 SUB). W klatce zadebiutuje również brat Mariusza Pudzianowskiego Krystian, a w trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą. W roli komentatora gali zadebiutuje popularny Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika, więc pewne jest, że będzie… hardkorowo!

Ponadto odnotujemy podniosły moment odsłonięcia pomnika legendarnego trenera bokserskiego Papy Stamma.

Całość zostanie uświetniona felietonem eksperta Polsatu Sport Janusza Pindery.

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 20.00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *