Sport w TV

Puncher: O KSW 39: Colosseum, Polsat Boxing Night 7 i walce Stevenson – Fonfara

Czas na kolejny odcinek magazynu Puncher. Mateusz Borek i jego goście porozmawiają między innymi o KSW 39: Colosseum, Polsat Boxing Night 7 oraz walce Andrzeja Fonfary i Adonisa Stevensona o mistrzostwo świata.
 
W sobotę miała miejsce historyczna i rekordowa gala KSW 39: Colosseum. Bohaterowie tego wydarzenia stanęli na wysokości zadania, dostarczając kibicom niezapomnianych wrażeń. Walki wygrali między innymi Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Popek Monster, Marcin Różalski, Tomasz Narkun, Łukasz Jurkowski i Mateusz Gamrot. Dwaj ostatni oraz Maciej Kawulski pojawią się w Puncherze, by podzielić się swoimi wrażeniami po gali na PGE Narodowym. W programie dowiemy się, kto otrzymał bonusy po gali KSW 39: Colosseum. Poznamy także ostateczną frekwencję.
W czerwcu na wszystkich fanów sportów walki czeka kolejne wielkie wydarzenie – Polsat Boxing Night 7. W walce wieczoru gali, która odbędzie się 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie, zmierzą się Tomasz Adamek i Solomon Haumono. W innych walkach zobaczymy między innymi Krzysztofa Głowackiego, Mateusz Masternak, Ewa Brodnicka i Maciej Sulęcki. Prowadzący porozmawia o gali z Januszem Pinderą i Maciejem Miszkiniem.
Nie zabraknie także tematu walki Stevenson – Fonfara o pas federacji WBC w wadze półciężkiej., która odbędzie się 3 czerwca w Montrealu. O swoich nadziejach, przygotowaniach i planach na najbliższe dni opowie sam Fonfara, z którym połączymy się telefonicznie.
Prowadzący: Mateusz Borek
Goście: Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski, Maciej Kawulski (MMA), Janusz Pindera, Maciej Miszkiń (boks)
Premiera magazynu Puncher w Polsacie Sport o godzinie 21:30
Puncher Extra Time po zakończeniu części telewizyjnej na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *