Kultura, muzyka, kino

QCZAJ wydaje singiel “Tak chcę!” i wspiera budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży (wideo)

W piątek 3 czerwca w programie „Dzień Dobry TVN” QCZAJ zaśpiewał premierowo swój nowy singiel „Tak Chcę!”.

 

– „Wymarzyłem sobie ten utwór! Tekst dający pozytywnego kopa, muzyka, która niesie, towarzyszące mi dzieci i nieziemska solówka na gitarze Ricky Tillo. Jako dziecko śniłem o scenie… Kto by pomyślał, że skończę jako śpiewający PRYSZNIC…? Teraz robię kolejny krok – wychodzę spod prysznica i wydaję swój pierwszy singiel”mówi QCZAJ.

– „Ktoś zapytał <>, ktoś inny dodał <>, a ja odpowiadam – z wdzięczności za to co mam, chcę dać coś od siebie! Dzięki programowi <> odkopałem schowane marzenie! Cały dochód ze sprzedaży singla, a po nagraniu teledysku, z jego wyświetleń, przeznaczam na wsparcie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, budowane przez Fundację TVN” dodaje QCZAJ.

 

 

Informacje o utworze „Tak Chcę!”:

Autor muzyki – Filp Siejka
Autor tekstu – Wojtek Byrski
Na gitarze solo gra Ricky Tillo – gitarzysta Lady Gagi, w chórkach można usłyszeć dzieci z MAT Musicalowej Akademii Talentów z Mińska Mazowieckiego.

 

 

Premiera singla w serwisach streamingowych zaplanowana jest na 3 czerwca. Natomiast utwór będzie można usłyszeć na żywo już w niedzielę 5 czerwca w Zatorze podczas finału akcji #DOBRYhasztag w Energylandii. To akcja społeczna, w której Qczaj wraz z grupą pozytywnych tiktokerów chce wysłać w świat przesłanie: STOP dla hejtu, TAK dla pozytywnych przekazów!

Pomagają młodym w walce z depresją tworząc także edukacyjne treści i zbierają pieniądze na Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży Fundacji TVN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *