Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Słoneczna promocja – smartfony Motorola w niskich cenach

Motorola zdecydowała się, że czerwiec rozpocznie z przytupem. Od dziś do końca miesiąca wybrane smartfony będą dostępne w atrakcyjnych cenach. Każdy z nich to gwarancja udanych zdjęć i bezpiecznego dotarcia do celu, szczególnie podczas długich wędrówek czy rowerowych eskapad. Sprawdź nowe ceny smartfonów Motorola i wybierz model odpowiedni dla siebie.

 

W Słonecznej Promocji będzie oferowanych pięć modeli marki Motorola: moto g22 i moto g31 przez cały czerwiec, natomiast modele: moto g60s; moto g60 oraz moto g200 5G do połowy czerwca. Wszystkie, objęte promocją smartfony cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników, którzy cenią sobie ich funkcjonalność, wygląd i wydajność.

moto g22 elegancko stawia czoła codziennym wyzwaniom. Stylowa obudowa skrywa potężną baterię o pojemności 5000 mAh, dzięki której można jeszcze dłużej pracować i korzystać z rozrywki z dala od gniazdka elektrycznego. Urządzenie działa z systemem Android 12, bez spowalniających działanie skórek i zdublowanych aplikacji. W ten sposób użytkownicy mogą bezpieczniej i prościej korzystać ze smartfona oraz zachować nad nim kontrolę.

moto g31 ma piękny wyświetlacz Max Vision Full HD+ o przekątnej 6,4 cala. Prezentuje on wyrazisty obraz o rozdzielczości ponad 400 punktów na cal, a technologia OLED pozwala na wyświetlanie bardziej realistycznych kolorów. Korzystając z systemu aparatów o rozdzielczości 50 MP można uwieczniać najpiękniejsze chwile z zadziwiającą szczegółowością. Co więcej, smartfon może działać nawet do 36 godzin po jednym naładowaniu.

moto g60s ma ogromny atut w postaci pojemne baterii 5000 mAh. Brakiem energii w drodze nie trzeba się przejmować za sprawą technologii ładowania TurboPower™ 50. Ten model wyróżnia spektakularny wyświetlacz 6,8” Max Vision FHD+ prezentujący jeszcze bardziej intensywne, realistyczne, wyjątkowo jasne i kontrastowe kolory. Ekran osiąga częstotliwość odświeżania 120 Hz – dlatego można przeglądać strony internetowe, korzystać z gier i oglądać wideo płynnie, bez niemal żadnych opóźnień.

moto g60 – któż by nie chciał mieć wszystkich narzędzi do łączenia się ze światem i wyrażania swojej osobowości w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki? Motorola zawsze stara się zwiększać możliwości użytkowników, a moto g60 nie tylko zaspokaja ich potrzeby, ale też oferuje jeszcze więcej. Posiada system aparatów fotograficznych o rozdzielczości 108 MP, a także baterię o ogromnej pojemności aż 6000 mAh, wyświetlacz z wysoką częstotliwością odświeżania i procesor Qualcomm® Snapdragon™ 732G zapewniający ultraszybką reakcję.

moto g200 5G to jedno z najbardziej przystępnych cenowo urządzeń na rynku z procesorami Qualcomm® Snapdragon™ 888+ 5G. Smartfon ten został opracowany z myślą o użytkownikach, którym zależy na jakości flagowego urządzenia i szybkiej łączności 5G, ale w niewygórowanej cenie. Łączy on w sobie funkcje najwyższej klasy, takie jak niesamowity system aparatów fotograficznych, ekran wyświetlający realistyczny obraz, zaawansowaną bezprzewodową transmisję dźwięku oraz przełomowe funkcje w ramach platformy Ready For, które dodatkowo poszerzają imponujące możliwości telefonu. Moto g200 5G ma jeden z najbardziej zaawansowanych systemów aparatów fotograficznych spośród dotychczasowych smartfonów moto g — taki sam jak w modelach z rodziny motorola edge 20. Prawdziwą gwiazdą jest tu aparat o ultrawysokiej rozdzielczości 108 MP, który nie tylko wypełnia każde ujęcie większą liczbą szczegółów, ale też poprawia jakość cyfrowego zoomu. Co więcej, technologia Ultra Pixel aż 9-krotnie zwiększa światłoczułość, łącząc 9 większych pikseli w jeden. Efekt? Zadziwiająco ostre i jasne zdjęcia — nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. moto g200 5G ma również inną zaawansowaną matrycę, która oferuje dwie zachwycające perspektywy: ultraszerokokątną i makro.

Pełna oferta promocyjna wygląda następująco:

motorola moto g22 699 zł u wybranych partnerów. Cena obowiązuje do 30 czerwca 2022 r.

motorola moto g31799 zł u wybranych partnerów. Cena obowiązuje do 30 czerwca 2022 r.

motorola moto g60s999 zł u wybranych partnerów. Cena obowiązuje do 15 czerwca 2022 r.

motorola moto g601199 zł u wybranych partnerów. Cena obowiązuje do 15 czerwca 2022 r.

motorola moto g200 5g1699 zł u wybranych partnerów. Cena obowiązuje do 15 czerwca 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *