„Giereczkowo by day i by night” w Polsat Games

Które gry lepiej ogrywa się w nocy, a które w dzień? Czas się przekonać! Szykuj się na konkretną dawkę rozrywki i oglądaj jak chłopaki z Polsat Games radzą sobie w wymagających produkcjach. W ciągu dnia duet Mikołaj „Silv4n” Sinacki oraz Kacper Śmigiel będą grać w Gwiezdne wojny: Upadły zakon, a nocą duet Dawid „Azonh” Letachowicz i Tomasz „Magvayer” Filipiuk w Wiedźmina 3! Emisja od 10 lutego.

 

 

 

 

 

Wiedźmin 3 po raz pierwszy w polskiej telewizji! Tej polskiej produkcji nie trzeba nikomu przedstawiać. Poznaj niezwykle interesującą historię najpopularniejszego łowcę potworów, czyli Geratla z Rivii. „Giereczkowo by night” bez cenzury od poniedziałku do niedzieli lutego o godzinie 23:00. Premiera 10 lutego.

To nie koniec emocjonującego grania. Dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Czas zmierzyć się z jasną i ciemną stroną mocy w porywającej historii opowiedzianej w grze Gwiezdne wojny: Upadły zakon. Oglądaj premierowe odcinki „Giereczkowo by day” premierowe odcinki od poniedziałku do piątki o godzinie 10:30. Zaczynamy 10 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *