Radio

Radio dla Ciebie dla najmłodszych. Nowe audiobooki dla dzieci!

Po bestsellerowej serii „Edyta Jungowska czyta Astrid Lindgren”, wydawnictwo Jung-Off-Ska zaprasza do wsłuchania się w kolejne historie, tym razem autorstwa klasyka literatury dziecięcej Ericha Kästnera w interpretacji Piotra Fronczewskiego i Edyty Jungowskiej. Audiobooków będzie można posłuchać na antenie Radia dla Ciebie od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie – po 11:00 i po 16:00.

 

 

 

 

Dni zaczynać będziemy od bajki „Mania czy Ania”. Z niej dowiecie się, jak opowiadać o przyjaźni, siostrzanej miłości i poszukiwaniu więzi. Erich Kästner potrafi to doskonale. Letnie kolonie, tłum dzieci, a wśród nich Ania i Mania. Dwie dziewczynki podobne do siebie jak dwie krople wody. Jak to możliwe? Nikt nie wie. Na początku nic nie zapowiada przyjaźni, ale szybko wychodzi na jaw, że łączy je znacznie więcej niż myślą. No i mają pewien wspólny plan… Jeśli tylko się powiedzie, ich życie nie będzie już takie samo. Tej historii posłuchacie w Radiu dla Ciebie o 11:05.

O 16:05 natomiast na antenie RDC „Michałek z Pudełka od zapałek”. Michałek pochodzi z rodziny cyrkowców, marzy o wielkiej karierze artystycznej i nie byłoby to niczym niezwykłym, gdyby nie mały szczegół… Michałek ma zaledwie 5 cm wzrostu. Ponadczasowa opowieść zostawia i dużych i małych w poczuciu, że można być szczęśliwym i odnaleźć swoje miejsce w świecie, nawet wtedy, gdy ma się zaledwie kilka centymetrów wzrostu. Erich Kästner, światowy klasyk literatury dziecięcej, po raz kolejny daje upust wyobraźni i wychodzi na przeciw dziecięcej wrażliwości. Czyta Piotr Fronczewski, któremu towarzyszy wspaniała oprawa muzyczna.

Obie propozycje dla dzieci od wydawnictwa Jung-Off-Ska na antenie Radia dla Ciebie od poniedziałku do piątku, dwa razy dziennie!

Do usłyszenia na 101 FM w Warszawie, w pasmach lokalnych RDC oraz na www.rdc.pl/rdcplayer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *