Radio

„Radio dla Ciebie – Radio Gwiazd”. Wyjątkowa gala RDC 4 listopada!

„Radio dla Ciebie – Radio Gwiazd” – pod takim hasłem 4 listopada o godzinie 19:00 rozpocznie się uroczysta gala Radia dla Ciebie. Podczas uroczystości nastąpi wręczenie nagród Rady Programowej RDC, Prezesa Radia dla Ciebie Tadeusza Deszkiewicza oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Wystąpią znani z anteny RDC wykonawcy. Transmisja na rdc.pl, na kanale Radia dla Ciebie w serwisie YouTube, na Facebooku oraz w aplikacji mobilnej.

 

Uroczysta gala „Radio dla Ciebie – Radio Gwiazd” już 4 listopada w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie. Początek o godzinie 19:00.

W trakcie gali odbędzie się koncert, na którym wystąpią prowadzący znani z anteny Radia dla Ciebie, między innymi: Marcin Styczeń, Piotr Zubek, Zuzanna Całka, Gośka Bańka, Nula Stankiewicz i Janusz Strobel, Karol Radziwonowicz oraz Janusz Olejniczak. Radio dla Ciebie może pochwalić się jedną z najbardziej ambitnych i najbardziej różnorodnych ramówek wśród rozgłośni radiowych.

– Pomyślałem, że z jeden strony zaprezentuję jakąś swoją autorską piosenkę, a z drugiej strony będzie ukłon w stronę Leonarda Cohena, którego piosenki przetłumaczyłem. Siódmego listopada mija pięć lat od śmierci Cohena, gala odbywa się czwartego, zatem na kilka dni przed tą rocznicą zaprezentuję jeden utwór tego wielkiego kanadyjskiego bardazaprasza Marcin Styczeń, wokalista, autor audycji „Każesz mi śpiewać” w RDC.

– Radio dla Ciebie to idealne miejsce, by o kulturze mówić. To radio na kulturę otwarte, kulturze przyjazne. My, jako twórcy, postaramy się to udowodnić na nadchodzącej gali, gdzie zaśpiewam dwa utwory. Ich tytuły na razie pozostaną owiane tajemnicą – zachęca Piotr Zubek, prowadzący audycję „Słowem, piosenka”.

– W Radiu dla Ciebie nie brakuje gwiazd. Niektóre z nich zabłysną podczas uroczystej gali, a państwo mogą być tego świadkami – zapowiada Nula Stankiewicz – wokalistka, która wspólnie z Januszem Stroblem prowadzi program „Trzeba marzyć”. – Serdecznie zapraszamy do wysłuchania koncertu, który odbędzie się 4 listopada po godzinie 19:00 w studiu Agnieszki Osieckiej w Warszawie – dodaje Strobel.

– Radio zawsze artystów przyciągało. Odkąd pamiętam, tę rozgłośnię tworzyli twórczy ludzie. To jest taki znak rozpoznawczy tej rozgłośni – podkreślił Marcin Styczeń.

Transmisja na rdc.pl, na kanale Radia dla Ciebie w serwisie YouTube, na Facebooku oraz w aplikacji mobilnej RDC

Radia dla Ciebie można słuchać w Warszawie na 101 FM, w pasmach lokalnych oraz online na www.rdc.pl/rdcplayer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *