Radio

Radio dla Ciebie rozdaje tulipany w Płocku

Już w czwartek 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Z tej okazji Radio dla Ciebie przygotowało niespodziankę i rozda wszystkim Paniom….przepiękne tulipany! Gdzie? W Płocku, w okolicach siedziby RDC (Plac Stary Rynek 4), od godz. 12.00 każda Pani, która Nas odwiedzi otrzyma kwiatowy upominek! A w Płocku możecie nas słuchać na 101,9 FM.
 

 
Mówi się, że tulipan symbolizuje sympatię i ciepło emocjonalne…dlatego z okazji Dnia Kobiet Radio dla Ciebie podaruje Paniom w Płocku właśnie te kwiaty!
Dodatkowo, w zależności od koloru, tulipany wyrażają różne uczucia. Pomarańczowe tulipany oznaczają entuzjazm oraz pasję. Żółte tulipany są alegorią radości. Symbolizują pogodne myśli i szczęście. Białe tulipany wyrażają przebaczenie. Są symbolem niewinności, nieskazitelnej czystości. Różowe tulipany są oznaką troski i sentymentu do dziewczyny, którą obdarowuje się kwiatami. Fioletowe tulipany oznaczają królewską władzę i wspaniałość. Czerwone tulipany według legendy oznaczają doskonałą miłość….natomiast niektóre źródła podają, że bukiet z kolorowych tulipanów oznacza, że obdarowana kobieta ma piękne oczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *