Radio Silesia ma już 5 lat!

Dziś o powieści „Trup w Sanatorium” – szóstym tomie serii „Kryminał pod psem” Marty Matyszczak, którego premiera odbędzie się 3 lipca. Radio Silesia skończyło 5 lat!

W poniedziałkowym wydaniu „Cafe Silesia” liźniemy trochę kultury. W studio pochodząca z Chorzowa pisarka – Marta Matyszczak – opowie o swojej najnowszej powieści z serii „Kryminał pod psem”. Następnie razem z dyrektorem Radio Silesia, Wojciechem Kanią, powspominamy minione 5 lat funkcjonowania radia. Zobaczymy również, jak wyglądała jubileuszowa zabawa.

Kryminalnie i z humorem, czyli nowa powieść Marty Matyszczak

Seria „Kryminał pod psem” to cykl przygód prywatnego detektywa Szymona Solańskiego i jego wiernego czworonoga Gucia potraktowanych z przymrużeniem oka. Najnowsza część cyklu „Trup w Sanatorium” ukaże się już 3 lipca.

W studio TVS autorka powieści, Marta Matyszczak, uchyli rąbka tajemnicy i opowie o zbliżającej się premierze. Dlaczego akcja dzieje się w Świonoujściu, jak również jakie znaczenie ma wątek retro w najnowszej powieści, której akcja odbywa się wyjątkowo w 1977 roku?

Odpowiedzi już dziś (24 czerwca) w programie „Cafe Silesia” o 16:35 na antenie TVS!

Radio Silesia rozpoczęło nadawanie w 2014 roku. Od pięciu lat gwarantuje słuchaczom śląskie szlagierowe hity, jak również najświeższe informacje z regionu i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *