Radio

Radio ZET z nową zabawą i kampanią (wideo)

Ruszyła wakacyjna zabawa “Radio ZET #1 w moim samochodzie”. Codziennie do wygrania cenne nagrody. Akcję wspiera kampania promocyjna w telewizji, internecie i nośnikach reklamy zewnętrznej.

 

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zgłosić się na stronie Radiozet.pl, odpowiadając na pytanie “Dlaczego Radio ZET jest #1 w moim samochodzie?”. Później wystarczy uważnie słuchać Radia ZET, bo każdego dnia do wygrania gotówka na zakup akcesoriów do samochodu, pieniądze na zakupy w sklepach Media Expert i drogeriach Rossmann oraz wakacyjne pobyty w Zdrojowa Hotels. Łączna pula nagród to ponad 100 000 zł. W wielkim finale czeka samochód – Honda CR-V Sportline. Konkurs potrwa do 20 sierpnia br. Szczegóły dostępne są TUTAJ.

 

 

Akcji “Radio ZET #1 w moim samochodzie” towarzyszy kampania promocyjna pod tą samą nazwą. Spot reklamowy będzie można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i kanałach tematycznych, a także mediach społecznościowych i serwisach internetowych. W kampanii wykorzystano również nośniki reklamy zewnętrznej. Kreację przygotował zespół promocji Radia ZET. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith.

Jeden komentarz do “Radio ZET z nową zabawą i kampanią (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *